Лікарі інституту ім. Шалімова спростували заяви про незаконні пересадки органів

Лікарі Національного інституту хірургії та трансплантології ім. Шалімова спростували заяви про незаконні пересадки органів, що проводилися в установі, і готують позов проти правоохоронців за наклеп.

06_chern
Лікарі відкинули звинувачення правоохоронців
У Національному інституті хірургії та трансплантології імені Шалімова відкинули звинувачення у проведені операцій з незаконних пересадок органів.

За словами юриста інституту Олександри Гусь, ніхто з його працівників не заарештований, навіть інформації про те, що когось підозрюють, у них немає.

Лікарі інституту заявили, що міліція помилилася, заявивши про викриття "чорних трансплантологів". Медики тим часом готуються позиватися з правоохоронцями за наклеп.

"Ви зрозумійте, це контора з 10 річною історією, ви що думаєте ми по ночах тут вирізаємо нирки - це дикість!", - заступився за інститут Шалімова заслужений лікар України Володимир Чорний.

Нагадаємо, 5 серпня українські правоохоронці заявили, що припинили діяльність транснаціонального угрупування чорних трансплантологів, до складу якої входили київські хірурги з Національного інституту хірургії і трансплантології імені Шалімова.

До ОЗУ входило дванадцять осіб, керував якими громадянин Ізраїлю. Угруповання нібито близько трьох років за допомогою мережі Інтернет вербувало і переміщувало за кордон до Азербайджану і Еквадору громадян України, Росії, Молдови, Білорусі і Узбекистану з метою вилучення у них нирок для подальшої трансплантації заможним реципієнтам у Ізраїлі, країнах Європи та Азії.

Читайте також:

Викрито групу чорних трансплантологів, до якої входили провідні київські хірурги

Der Spiegel: німецька компанія скуповувала органи померлих українців

На Донеччині затримали групу, яка продавала дітей на органи

Донецький суд амністував "чорного трансплантолога" Зіса

ВідеоЧорні трансплантологи в самому центрі Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: