Лікарі інституту ім. Шалімова спростували заяви про незаконні пересадки органів

Лікарі Національного інституту хірургії та трансплантології ім. Шалімова спростували заяви про незаконні пересадки органів, що проводилися в установі, і готують позов проти правоохоронців за наклеп.

06_chern
Лікарі відкинули звинувачення правоохоронців
У Національному інституті хірургії та трансплантології імені Шалімова відкинули звинувачення у проведені операцій з незаконних пересадок органів.

За словами юриста інституту Олександри Гусь, ніхто з його працівників не заарештований, навіть інформації про те, що когось підозрюють, у них немає.

Лікарі інституту заявили, що міліція помилилася, заявивши про викриття "чорних трансплантологів". Медики тим часом готуються позиватися з правоохоронцями за наклеп.

"Ви зрозумійте, це контора з 10 річною історією, ви що думаєте ми по ночах тут вирізаємо нирки - це дикість!", - заступився за інститут Шалімова заслужений лікар України Володимир Чорний.

Нагадаємо, 5 серпня українські правоохоронці заявили, що припинили діяльність транснаціонального угрупування чорних трансплантологів, до складу якої входили київські хірурги з Національного інституту хірургії і трансплантології імені Шалімова.

До ОЗУ входило дванадцять осіб, керував якими громадянин Ізраїлю. Угруповання нібито близько трьох років за допомогою мережі Інтернет вербувало і переміщувало за кордон до Азербайджану і Еквадору громадян України, Росії, Молдови, Білорусі і Узбекистану з метою вилучення у них нирок для подальшої трансплантації заможним реципієнтам у Ізраїлі, країнах Європи та Азії.

Читайте також:

Викрито групу чорних трансплантологів, до якої входили провідні київські хірурги

Der Spiegel: німецька компанія скуповувала органи померлих українців

На Донеччині затримали групу, яка продавала дітей на органи

Донецький суд амністував "чорного трансплантолога" Зіса

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: