Мер Луцька не дозволив перейменувати вулицю на честь Тимошенко

Луцький голова ветував рішення міськради, керуючись Конституцією, законом "Про місцеве самоврядування", уставом територіальної громади Луцька.

Голова виконавчого комітету Луцької міської ради Микола Романюк ветував рішення міськради від 17 серпня про перейменування з 1 лютого 2012 року 27 вулиць Луцька, у тому числі вулиці Лазо у вулицю Юлії Тимошенко. Про це йдеться в повідомленні відділу інформаційної роботи Луцької міськради.

Як повідомляється, пізно ввечері 17 серпня мер підписав відповідне розпорядження №374, керуючись Конституцією, законом "Про місцеве самоврядування" рішенням міськради від 23 вересня 2007 року й уставом територіальної громади Луцька.

"З огляду на пропозиції громадської ради й численні скарги жителів Луцька на відсутність консультацій з ними. Відповідно до уставу міста найменування й перейменування територіальних об'єктів міста - вулиць, провулків, площ і парків і т.д. - здійснюються міськрадою за результатами проведення консультативного опитування жителів міста", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 17 серпня Луцька міськрада на сесії вирішила перейменувати 27 вулиць Луцька, у тому числі вулицю Лазо у вулицю Юлії Тимошенко з лютого 2012 року.

Із 36 депутатів, які брали участь у голосуванні, 28 депутатів підтримали зазначене рішення, інші проголосували проти чи утрималися.

Романюк спочатку відмовлявся ставити питання на голосування, оскільки за статутом міста називати вулиці можна лише іменами померлих людей.

Пропозицію про перейменування вулиці на честь колишнього прем'єр-міністра, лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко подав голова фракції "Фронт змін" Олександр Пиза.

Вулиця Лазо прилягає до центральної вулиці міста.

Нагадаємо, за словами Романюка, фракція "Батьківщини" сама була в шоці від рішення міськради.

Читайте також:

У Луцьку з'явиться вулиця імені Тимошенко

В Одесі продали частину Дерибасівської

У Києві з'явиться вулиця Шухевича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: