Ляшко: Мені не подобаються "педерастичні джинси"

Нардеп вирішити змінити стиль: "Я задовбався ходити в костюмах. Я все життя ходжу в костюмі і галстуках".

Епатажний нардеп Олег Ляшко розповів ТСН, скільки витрачає на шопінг і яким брендам віддає перевагу, а також заявив, що йому заздрить сам президент Віктор Янукович.

"Я задовбався ходити в костюмах. Я все життя ходжу в костюмі і галстуках", - побідкався нардеп журналісту ТСН і відправився з ним за покупками.

Ляшко прийшов на відкриття осінньої парламентської сесії весь у білому. В цьому ж костюмі  пішов на шопінг. Як стверджує нардеп, компліментів він отримав чимало, навіть від самого президента Віктора Януковича.

"Я залишився і він, дивлюся, дивиться на мене так, прискіпливо... Йому б самому хотілося бути в білому, але дрес-код не дозволив би..", - поділився Ляшко. Щоправда, марку цього костюма згадати нардер не зміг:  "Я не знаю, що ось тут написано? - Сандро Поцці (журналіст). - Ну от Поцці, майже як поц"

Ляшко зізнався, що віддає перевагу брендовим речам.

"Колись я носив Патрік Хеман, але після того, як ці жлоби відмовилися мені замінити зонтік, вони сказали, давай купуй новий, плати гроші – я їм тоді зонта в морду і пішли ви к такій матері Господі вибач і більше я там не вдягаюсь"

Про максимум, який він може сплатити за костюм, сказав наступне:

"Раніше я міг собі 2-3 костюма в рік собі купити, можливо 4... Том Форд я носив колись, але зараз не ходжу вже в том форді, бо директор магазину, де вони продають Том Форд у фейсбуці написав про мене гадості".

Годинник у Ляшка від Одемар Пиге: "Ну, по-перше, подарунок, а по-друге думаю, що китайська підробка. Бо щось він кілька разів ставав".

Ляшко скептично обирав собі обновки: "Мені не подобаються вузькі джинси. Матня отута висить, і вузькі такі педерастичні джинси... Туфлі сюди не підходять, вони у вас занадто пафосні".

Наостанок Ляшко позичив у журналіста ТСН 50 гривень, а потім наголосив: "Ніколи не позичайте гроші народному депутату. Візьмуть, а потім ніколи не віддадуть". Щоправда, гроші він таки повернув.

Читайте також:

Ляшко одягнув на собаку свої труси

Ляшко потанцював в ефірі ток-шоу із глядачкою (відео)

Про перший секс, фантазії щодо Тимошенко та президентські амбіції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: