Ляшко: Мені не подобаються "педерастичні джинси"

Нардеп вирішити змінити стиль: "Я задовбався ходити в костюмах. Я все життя ходжу в костюмі і галстуках".

Епатажний нардеп Олег Ляшко розповів ТСН, скільки витрачає на шопінг і яким брендам віддає перевагу, а також заявив, що йому заздрить сам президент Віктор Янукович.

"Я задовбався ходити в костюмах. Я все життя ходжу в костюмі і галстуках", - побідкався нардеп журналісту ТСН і відправився з ним за покупками.

Ляшко прийшов на відкриття осінньої парламентської сесії весь у білому. В цьому ж костюмі  пішов на шопінг. Як стверджує нардеп, компліментів він отримав чимало, навіть від самого президента Віктора Януковича.

"Я залишився і він, дивлюся, дивиться на мене так, прискіпливо... Йому б самому хотілося бути в білому, але дрес-код не дозволив би..", - поділився Ляшко. Щоправда, марку цього костюма згадати нардер не зміг:  "Я не знаю, що ось тут написано? - Сандро Поцці (журналіст). - Ну от Поцці, майже як поц"

Ляшко зізнався, що віддає перевагу брендовим речам.

"Колись я носив Патрік Хеман, але після того, як ці жлоби відмовилися мені замінити зонтік, вони сказали, давай купуй новий, плати гроші – я їм тоді зонта в морду і пішли ви к такій матері Господі вибач і більше я там не вдягаюсь"

Про максимум, який він може сплатити за костюм, сказав наступне:

"Раніше я міг собі 2-3 костюма в рік собі купити, можливо 4... Том Форд я носив колись, але зараз не ходжу вже в том форді, бо директор магазину, де вони продають Том Форд у фейсбуці написав про мене гадості".

Годинник у Ляшка від Одемар Пиге: "Ну, по-перше, подарунок, а по-друге думаю, що китайська підробка. Бо щось він кілька разів ставав".

Ляшко скептично обирав собі обновки: "Мені не подобаються вузькі джинси. Матня отута висить, і вузькі такі педерастичні джинси... Туфлі сюди не підходять, вони у вас занадто пафосні".

Наостанок Ляшко позичив у журналіста ТСН 50 гривень, а потім наголосив: "Ніколи не позичайте гроші народному депутату. Візьмуть, а потім ніколи не віддадуть". Щоправда, гроші він таки повернув.

Читайте також:

Ляшко одягнув на собаку свої труси

Ляшко потанцював в ефірі ток-шоу із глядачкою (відео)

Про перший секс, фантазії щодо Тимошенко та президентські амбіції

ВідеоМодний гардероб Олега Ляшка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: