Могильов нікому не віддасть подарований невідомим благодійником Cadillac

Міністр на збирається позбавлятися скандально відомого авто за мільйон гривень: міліція постійно потребує відновлення свого автопарку.

Міністерство внутрішніх справ не має наміру позбавлятися автомобіля Cadillac Escalade вартістю понад 1 млн гривень, що був переданий підрозділам міліції як благодійна допомога. Про це на брифінгу 20 серпня заявив міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

Міністр зазначив, що міліція потребує близько 5-6 тисяч автомобілів на рік для відновлення свого автопарку, але у зв'язку з тим, що фінансування відомства обмежене, щороку як благодійна допомога йому передається близько 500-600 автомобілів.

Він підкреслив, що кожен випадок передачі подібної благодійної допомоги перевіряється МВС на наявність порушень. Був перевірений і випадок передачі міністерству автомобіля Cadillac, за результатами перевірки не було виявлено жодних порушень, запевнив міністр.

Крім того, Могильов не має наміру продавати скандально відомий автомобіль. "Я не вважаю за необхідне продавати якесь майно МВС за гроші нижче, ніж реально була його ціна. Навіщо це робити?" - сказав він.

Нагадаємо, колишній заступник міністра внутрішніх справ Геннадій Москаль звинуватив нинішнього главу МВС Анатолія Могильова у тому, що для нього незаконно придбали шикарний автомобіль представницького класу Cadillac Escalade 2010 випуску.

Москаль стверджував, що керівництво МВС скидалося грошима для того, щоб зробити подарунок Могильову на день народження. За ці кошти і був куплений автомобіль для міністра.

Прес-служба МВС натомість заявила, що автомобіль переданий підрозділам міліції Київської області на безкоштовній основі.

Пізніше Анатолій Могильов повідомив, що Cadillac Escalade було придбано для підрозділів міліції Київської області за кошти спонсорів для обслуговування іноземних делегацій.

Читайте також:

Cadillac Escalade главі МВС подарував невідомий благодійник

Москаль: Cadillac Escalade Могильову подарували на день народження

Опозиція вимагає відставки Могильова й Лавриновича через купівлю авто за мільйон

ВідеоМогильов нікому не віддасть подарований невідомим благодійником Cadillac

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: