Партія регіонів відбере в Черновецького владу в Києві

Новопризначений перший заступник Черновецького, регіонал Олександр Попов приведе з собою абсолютно нову команду.

Партія регіонів націлена на зміну влади в Києві. Призначенням міністра житлово-комунального господарства, регіонала Олександра Попова першим заступником глави КМДА Леоніда Черновецького справа не завершиться.

Джерела в адміністрації президента повідомили газеті "Дело", що перший заступник глави міськадміністрації може привести з собою абсолютно нову команду. Це дозволить регіоналам остаточно зосередити всю повноту влади у своїх руках і нівелювати негативні наслідки діяльності Черновецького.

Попов змінив на посаді першого заступника глави Київської міськадміністрації Анатолія Голубченка, який був переведений у рядові заступники мера.

"Я в цьому не бачу нічого поганого (у призначенні Попова), тому я погодився працювати просто заступником", - сказав Голубченко.

Однак, незважаючи на те, що Голубченко поки не йде зі столичної адміністрації, передбачається, що Попов приведе з собою абсолютно нову команду.

Зокрема, як повідомили джерела видання, одним із заступників Черновецького стане нинішній заступник міністра ЖКГ Руслан Крамаренко. Він, утім, поки такої пропозиції не отримував. Водночас, чиновник не відповів на запитання, чи погодиться він на нову посаду, якщо йому надійде така пропозиція.

Народний депутат від Партії регіонів Володимир Рибак визнав: "Безумовно, столицю чекає оновлення кадрів".

Раніше ввести Партію регіонів у київську владу Кабмін намагався шляхом ухвалення нового закону про столицю, який розробив міністр юстиції Олександр Лавринович. Утім, за його словами, "зараз це питання втратило актуальність".

Новий закон про столицю, який Лавринович представив членам уряду ще на початку квітня, передбачав норму про скасування прямих виборів мера і скасування цієї посади. Повноваження мера пропонувалося розділити між главою міськради і главою міськдержадміністрації. Перший мав би обиратися з числа депутатів міськради, другого призначав би президент за поданням уряду.

Однак тоді проект викликав гострі суперечки в самому уряді, тому його вирішили відправити на доопрацювання.

Читайте також:

Уряд: рішення про підвищення тарифів у Києві не остаточне

Чверть підлеглих Черновецького визнано профнепридатними

Стало відоме ім'я нового міністра ЖКГ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: