Підприємці з Майдану зібрали 112 тисяч голосів за відставку Ради

Підприємці, які протестували проти Податкового кодексу, тепер готуються відправити Раду у відставку. Зібрано уже більше 100 тисяч підписів невдоволених роботою депутатів.

В Україні триває кампанія по збору підписів під вимогою про негайне припинення повноважень Верховної ради VI скликання. За перший тиждень свої підписи на підтримку цієї ініціативи вже поставили 112 тис. українців

Про це повідомив на брифінгу в Києві Олександр Данилюк, координатор Громадянського руху "Спільна справа" і лідер Майдану підприємців. Саме Данилюк виступив ініціатором кампанії.

За його словами, організація "Спільна справа" почала власну передплатну кампанію, щоб мобілізувати громадськість, продемонструвати міжнародному співтовариству, що в України є критична маса незадоволених владою громадян і вони здатні до організованого протесту.

Нагадаємо, в перший же день акції протесту Данилюк створив ініціативну групу з 290 осіб по розпуску ВР усього за кілька годин.

Протестуючі ухвалили таке рішення "у зв'язку з антинародною діяльністю більшості її (Ради – ред.) представників, у зв'язку з систематичними зрадами національних інтересів України, у зв'язку з паразитуванням на тілі нашого народу".

Читайте також:

Рада планує провести парламентські вибори в 2012 році

ПР: побиття кріслами у Раді посприяло компромісу

Литвин пообіцяв віддати серце і душу, щоб зліпити з Ради працездатний орган

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: