В рейтингу миролюбних країн світу Росія посіла 136 місце зі 144-х

Росію визнано однією з найбільш войовничих держав, а Україна трохи поліпшила свої позиції в рейтингу миролюбності.

Росію визнано однією з найбільш немиролюбних держав світу. У щорічному рейтингу наймиролюбніших країн (Global Peace Index), опублікованому в середу, 3 червня, РФ посіла лише 136-те місце зі 144-х.

Нижче Росії в рейтингу опинилися лише такі країни, як Пакистан, Чад, Конго, Судан, Ізраїль, Сомалі, Афганістан та Ірак.

В той же час, краще, ніж у Росії, з миролюбністю в таких державах, як Шрі-Ланка, М'янма, Ефіопія і КНДР. Всього на один рядок вище виявилася Грузія (вона ділить 134-е місце із Зімбабве).

Крім того, у порівнянні з минулорічним рейтингом РФ опустилася відразу на п'ять позицій.

Україна теж набагато миролюбніша за свого сусіда - в рейтингу вона посіла 82-е місце. Порівняно з минулим роком Україна піднялася на дві позиції.

Наймиролюбнішою країною цього року визнано Нову Зеландію. Далі йдуть скандинавські країни: Данія, Норвегія та Ісландія. Наймиролюбнішою з колишніх радянських республік виявилася Естонія (38-е місце). США розташувалися по сусідству з Україною і посіли 83-у позицію в рейтингу.

При складанні рейтингу враховувалися такі показники, як кількість співробітників правоохоронних органів на 100 тисяч населення, відсоток ув’язнених, рівень злочинності, доступ громадян до зброї, відношення до прав людини, стосунки з сусідніми країнами та багато іншого. По кожній з категорій країні нараховувалися бали: чим їх менше, тим держава вище в рейтингу. Нова Зеландія набрала 1202 бали, Україна - 2010, США - 2015, Росія - 2750.

Читайте також:

За свободою слова Україна поступається Гондурасу

86% українців не схвалюють дії Ющенка як президента

Україні потрібна цензура ЗМІ, - опитування

Україну назвали вільною країною, а Росію - авторитарною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: