Росія зняла обмеження на ввезення м'яса птиці з України

РФ скасувала тимчасові обмеження на ввезення з України до Росії всіх видів тваринницької продукції, у тому числі живої птиці, інкубаційних яєць, м'яса птиці тощо.

Починаючи з 1 липня Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду РФ, скасувала тимчасові обмеження на ввезення з України до Росії всіх видів тваринницької продукції, у тому числі живої птиці, інкубаційних яєць, м'яса птиці і всіх видів птахівницької продукції, кормів і кормових добавок для птахів, а також б/в устаткування для утримання і забою птахів.

Як повідомляє прес-служба Россільгоспнагляду, при цьому постачання як сирої, так і готової продукції тваринного походження з України до Російської Федерації мають здійснюватися з атестованих Россільгоспнаглядом українських підприємств.

Як повідомили в прес-службі Держкомітету ветеринарної медицини, таким чином, втрачають силу вказівки Россільгоспнагляду від 5 грудня 2005 і від 18 січня 2006 років щодо обмежень на ввезення в РФ тваринницької продукції з України.

Ці обмеження були введені російською стороною у зв'язку зі спалахом пташиного грипу в Україні в грудні 2005 року.

Як повідомлялося раніше, Росія може надати Україні з 2011 року квоту на безмитне ввезення цукру в розмірі 300 тисяч тонн на рік. Про це повідомив міністр аграрної політики Микола Присяжнюк за підсумками переговорів Миколи Азарова та Володимира Путіна.

Читайте також:

В 2010 році в Україні імпорт товарів перевищив експорт на 2,1 млрд гривень

Росія пообіцяла Україні квоту на безмитне ввезення цукру

Україна скасує збори на ввезення алкоголю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: