У Донецьку суд скасував ліквідацію ще однієї української школи

Ще у лютому навколо школи №111 вибухнув скандал: батьки учнів заявляли про готовність до самоспалення у разі закриття цього навчального закладу.

Апеляційний адмінсуд Донецька підтвердив законність рішення Ворошиловського райсуду про призупинення процесу ліквідації української школи № 111.

Як повідомляється, рішення суду остаточно і оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, у лютому навколо школи №111 вибухнув скандал: батьки учнів заявляли про готовність до самоспалення у разі закриття цього навчального закладу.

15 квітня Донецька міськрада прийняла рішення про закриття в Донецьку з 1 липня 3 загально шкіл: 1-3 ступенів № 111 і № 154 у Петровському районі і 1-2 ступеня № 121 в Будьонівському районі.

Начальникам відділів освіти було доручено організувати навчання учнів закритих шкіл в інших навчальних закладах. Під час прийняття даного рішення біля міськвиконкому проходив мітинг, в якому взяли участь вчителі, батьки та учні вищевказаних шкіл.

27 травня Ворошиловський районний суд міста Донецька за позовом матері учня школи № 111 Ірини Кругловою прийняв рішення про відкриття провадження у справі і зупинив рішення Донецької міськради про закриття загальноосвітньої школи № 111

Як відомо, на Донбасі розроблена Регіональна дорожня карта щодо оптимізації бюджету. За цим документом в 2011 році в області влада планувала закрити 26 шкіл. Завдяки протестам батьків учнів, кілька шкіл вдалося вберегти від закриття.

Зокрема, 20 липня Донецький суд скасував рішення Макіївської міськради про ліквідацію україномовних шкіл №3, №27 і №100.

Читайте також:

Суд скасував ліквідацію трьох українських шкіл на Донбасі

В українській школі у Донецьку міліція опитала дітей, чи готові вони на самоспалення

Українську школу у Донецьку відстояли

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: