В Криму секс можна купити за стакан соку та прогулянку на яхті

Під час відпочинку в Криму багато іноземців користуються довірливістю та наївністю українських дівчат.

Уїк-енди в Криму часто привертають іноземців через те, що там багато дівчат легкої поведінки, кажуть організатори туристичних турів.

Як зауважив працівник однієї з кримських турфірм, який побажав залишитися невідомим, йдеться не про робітниць комерційного сексу, а про звичайних дівчат, які не беруть плати за сексуальні послуги.

Таке явище особливе характерне для південного берега Криму, куди приїжджає багато забезпечених іноземців. Місцеве населення небагате, і дівчата, дивлячись на "шикарне життя" приїжджих, теж хочуть отримати ці блага. Найпростішим способом виявляється проведення вихідних або вечорів з іноземцями, багато хто з яких вже знає про "безкоштовні особливості" кримських уїк-ендів.

"Дівчатка спочатку надивляться гарного життя - джакузі, дорога їжа, поїздки на яхтах, і виникає комплекс неповноцінності. А який найпростіший спосіб ці блага отримати?", - заявив туристичний оператор.

За спостереженнями фахівця, особливо такий відпочинок має попит у приїжджих з Туреччини, для яких поїздки в Крим обходяться недорого.

Читайте також:

Курортний роман: мінімум проблем і максимум насолоди

Жертвами одеських наречених стали тисячі самотніх британців

В Криму заборонили шаурму і шашлик на вугіллі

Туристи з усього світу їдуть в Україну за дешевим сексом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: