У Львові встановили календар, що лічить дні до пенсії Януковича

Опозиція нагадала президенту, що за місяць йому виповнюється 60 років, - вік, у якому чоловіки-держслужбовці йдуть на пенсію.

9 червня у Львові на "політичній клумбі", що неподалік пам’ятника Тарасу Шевченкові, представники Української республіканської партії провели акцію протесту, в межах якої встановили відривний вікторіанський календар, що лічить дні до 60-ліття Віктора Януковича.

"Ми урочисто відкриваємо відривний перекидний календар для Віктора Януковича. Ми наголошуємо, що сьогодні у нас на календарі 9 червня, рівно за 30 днів Віктору Федоровичу Януковичу виповнюється 60 років. Згідно з законом "Про пенсійне забезпечення" вік виходу на пенсію для чоловіків складає 60 років, згідно з законом про державну службу вік виходу на пенсію для чоловіків-держслужбовців складає 60 років. Ми наголошуємо на тому, що президент України, як державний службовець найвищого рангу також підпадає під ці закони", - зазначив заступник голови УРП, депутат Львівської облради Ростислав Новоженець.

Календар містить 31 сторінку, де позначено дні від 9 червня до 9 липня, щодня представники УРП обіцяють відривати по одній сторінці. На останній сторінці календаря написано: "Януковичу 60 років. З днем народження, Вікторе Федоровичу, час на пенсію".

"Неодноразово Віктор Янукович наголошував на тому, що наведе в країні порядок, тож президентові, як гаранту дотримання Конституції та чинного законодавства, передусім потрібно починати з себе. Отже за 30 днів, 6 липня, після привітання у вигляді яєць, чортополоху та інших речей, Янукович повинен піти на заслужений чи незаслужений відпочинок", - зазначив Новоженець.

Стенд з однією сторінкою календаря стоятиме на "клумбі" цілодобово, щодня сторінки змінюватимуть, аби уникнути вандалізму, як це у свій час трапилось з портретом Георгія Гонгадзе, встановленому на цьому ж місці. "9 липня ми проведемо ще одну акцію, аби нагадати громадськості, що найвищий посадовець держави досягнув пенсійного віку. Ми будемо тримати це на контролі і наголошувати на цих датах", - зазначив львівський депутат.

Читайте також:

Політолог: у Львові Янукович переміг свої фобії

У Львові для Януковича влаштували майстер-клас з плетіння вінків

Янукович на запитання про Бандеру пообіцяв львів’янам підвищити зарплати

У Львові "Свобода" показала виставу "про царя Медведа та Вітьку Ялинковича"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: