У Маріуполі кондуктор маршрутки побилася з пасажиркою-інвалідом

Аби пересвідчитися, що посвідчення інваліда дійсне, кондуктор виривала його просто з рук. Між нею і пасажиркою почалася бійка.

У Маріуполі конфлікт кондуктора маршрутки та пасажирки-інваліда закінчився бійкою. За збігом обставин жінки не порозумілися саме 8-го березня, і досі розбираються хто винен. Обмінялись образами, стусанами, і як наслідок - розбиті окуляри, подряпані обличчя.

Інвалід по зору Людмила Леонідівна без спеціальних окулярів зовсім безпорадна. Крім цього, жінка майже не чує. За словами жінки, кондуктор маршрутки, аби пересвідчитись, що вона сліпа і має право на безкоштовний проїзд, просто виривала з рук посвідчення інваліда. Почалася бійка.

Кондуктор і водій - чоловік і дружина, твердять - Людмила напала першою. Через те, що випхали неспокійну пасажирку – власниця маршруту, щоб не втратити ліцензію, звільнила їх обох. Тож подружжя постраждалими вважає саме себе.

Керівник товариства сліпих розповідає, добився від міської влади, щоб для сліпих зняли кількісне обмеження пільгових місць у маршрутках. Проте із хамством, каже, впоратися безсилі.

Ображена Людмила хоче навчити кривдників поваги, тож буде позиватися до суду. Нині за її заявою вже проводиться дослідча перевірка. Судово-медична експертиза має визначити ступінь важкості заподіяних тілесних ушкоджень. Якщо середні або важкі, тоді порушать кримінальну справу.

Більш детально дивіться у сюжеті ТСН:

 

Читайте також:

На Дніпропетровщині пасажирки поламали хребти під час поїздки у маршрутці

В Одесі в пасажирському автобусі згорів водій

У Херсонській області п`яний пасажир намагався вбити водія маршрутки

ВідеоКондуктор маршрутки побилася з пасажиркою-інвалідом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: