У сутичці в Луганській міськраді охоронцеві відкусили пальця

30 вересня під час сутички на засіданні Луганської міськради активіст громади Михайло Пащук відкусив фалангу пальця охоронцеві.

Активіст луганської громади Михайло Пащук відкусив пальця охоронцеві під час засідяння Луганської міськради.

Інцидент почався з того, що Пащуку депутати не дозволили зачитати резолюцію мітингу з приводу рішення міськвиконкому про перенесення щосуботнього ярмарку з Ярмаркової площі в центрі Луганська на його околицю. Під резолюцією мітингу особисто Пащуком було зібрано 1 тис. підписів луганчан.

У відповідь на таке рішення депутатів Пащук захопив трибуну сесії і самовільно почав зачитувати резолюцію. Намагання охоронця вихопити мікрофон і вивести активіста з сесійної зали, за що проголосували депутати, закінчилося тим, що активіст вкусив охоронця за палець і відкусив верхню фалангу.

У засіданні було оголошено перерву, викликано лікаря та наряд міліції. Після 40-хвилинної перерви сесія продовжила роботу.

Пащука нарядом міліції було виведено з сесійної зали та доставлено у райвідділ.

Головуючим на сесії секретарем міської ради було оголошено, що резолюцію буде зачитано наприкінці сесії згідно з регламентом роботи. Крім того, депутати доручили відділу внутрішньої політики міськвиконкому підготувати депутатське звернення до правоохоронних органів з приводу хуліганських дій Пащука.

Читайте також:

У Луганську заборонили розгортати український прапор біля патріарха Кирила

У Луганську за картоплю та буряки можна буде купити квартиру

Луганський пенсіонер замовив вбивство місцевого чиновника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: