В Україні посилять боротьбу з палінням на вокзалах і в потягах

На об'єктах залізничного транспорту буде посилено роботу з нарядами міліції щодо недопущення паління та вживання заходів адміністративного впливу до порушників.

У зв'язку зі спекотною погодою Укрзалізниця закликає пасажирів неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки, зокрема нагадує про заборону куріння в шляху проходження потягів, а також на території вокзалів та станцій.

Згідно з наказом генерального директора Укрзалізниці Михайла Костюка, на об'єктах залізничного транспорту буде посилено роботу з нарядами міліції щодо недопущення паління та вживання заходів адміністративного впливу до порушників.

Також у наказі наголошується на неприпустимість викидання будь-яких предметів на шляху проходження потягів. Також забороняється в смузі відводу залізниць спалювати сміття, виробничі відходи, суху траву, розпалювати багаття.

З поїзними і локомотивними бригадами на залізницях України будуть проведені додаткові інструктажі щодо дотримання протипожежних вимог.

Крім того, наказом передбачено забезпечити постійну готовність пожежних потягів і автомобілів до гасіння пожеж, а медичних закладів - до надання допомоги постраждалим.

Нагадаємо, у зв'язку з підвищенням температури залізничники проводять додаткові обходи шляхів. Укрзалізниця в деяких випадках має намір видавати попередження про тимчасове обмеження швидкості руху потягів до 60 км/ч.

Читайте також:

Спека не відпустить Україну до 20 серпня

У Київській області досі не погасили одну пожежу на торфовищі

Через спеку Україні загрожують епідемія малярії та новий Чорнобиль

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: