В Україні з’явилися фальшиві ювелірні прикраси

На ринку з’явилися неякісні підробки популярних прикрас Львівського ювелірного заводу.

На ринку ювелірних виробів виявлено неякісні золоті прикраси-підробки під маркуванням ДП "Львівський ювелірний завод".

Про це повідомив заступник голови Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Віктор Савчук.

"У територіальне відділення Антимонопольного комітету надійшли скарги від покупців на неякісні ювелірні вироби, виготовлені ДП "Львівський ювелірний завод".

Обурені люди також звернулися на Львівський ювелірний завод, щоб повернути неякісну продукцію – ось тут і з‘ясувалося, що завод не є виробником пред‘явленої продукції, яка, справді виявилася неякісною підробкою популярних прикрас "львівської ювелірки", - поінформував Савчук.

За цим фактом Антимонопольний комітет розпочав розслідування, саме тому фахівці АМКУ поки не називають фірми та шахраїв, які використали відомий бренд для продажу своєї неякісної продукції.

"Підробки з логотипом ДП "Львівський ювелірний завод" поки що виявлено на ринку ювелірних виробів Львівщини, однак не виключено, що свою продукцію шахраї постачали і в інші регіони України. Стосовно цього зараз ведеться перевірка", - повідомила спеціаліст по зв‘язках з громадськістю Львівського обласного територіального відділення АМКУ Світлана Лупій.

Читайте також:

Власника "Укрзолота" хотіли поміняти на 50 кг золота

Ювелір закидав грабіжників коштовностями

Експерти: гроші потрібно вкладати у золото


 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: