Янукович заявив у США, що скоротив масштаби бідності в Україні

Глава держави заявив, що завдяки підвищенню рівня мінімальних соціальних стандартів в Україні вдалося помітно скоротити частку населення, що живе за межею бідності.

Президент Віктор Янукович, виступаючи на саміті ООН, присвяченому Цілям розвитку тисячоліття, заявив про скорочення масштабів бідності та підвищенні показників у сфері освіти в Україні.

"Головне, що завдяки підвищенню рівня мінімальних соціальних стандартів нам вдалося помітно скоротити частку населення, що живе за межею бідності", - заявив Янукович.

Він також відзначив досягнення України у сфері поліпшення здоров'я, але висловив стурбованість ситуацією з ВІЛ/СНІДом.

Президент також розповів міжнародному співтовариству про зусилля України з комплексної модернізації економіки та реалізації активної соціальної політики.

"Ми приступили до системних структурних реформ, які спрямовані на створення могутньої і сучасної технологічної економіки, забезпечення високих стандартів життя населення та захисту найбільш вразливих його верств", - заявив Янукович.

При цьому він підкреслив, що Україна в цілому успішно виконує завдання у рамках досягнення Цілей розвитку тисячоліття.

Янукович заявив про готовність України зробити свій внесок у вирішення глобальних проблем сучасності. У зв'язку з цим він пообіцяв використовувати потенціал сільського господарства для надання допомоги в ліквідації голоду на планеті.

"Ми відповідально ставимося до погроз світової продовольчої кризи. Минулого року Україна вперше стала донором Всесвітньої продовольчої програми ООН",- зазначив глава держави.

Він висловив упевненість в тому, що Цілі розвитку тисячоліття реальні і досяжні.

Читайте також:

Янукович виступить з промовою в ООН

Януковича у США назвали нещирим: мусить зробити конкретний жест

Діаспора зіпсує Януковичу візит до США

Політолог: Янукович поїхав в США потусуватися

ВідеоЯнукович взяв участь у Пленарному засіданні Генеральної Асамблеї ООН

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: