Жертвами автомобільної афери в Україні стали сотні людей

Нова автомобільна афера: шахраї скуповують кредитні машини і перепродають їх без права власності.

В Україні набула небувалого розмаху автомобільна афера, коли шахраї скуповують кредитні машини і виставляють їх на продаж за підробними документами.

З початку кризи, коли багато людей позбавилися можливості сплачувати за придбані у кредит автомобілі, розквітнув новий бізнес із обміну машин і кредитів через генеральні доручення. На цьому ґрунті з'явилися сотні фірм-посередниць, і схема стала зручним плацдармом для шахрайства.

Схема афери досить проста - власник кредитного авто і зловмисник обмінювались угодами. Перший передавав генеральну довіреність на право кермування. Другий – зобов’язувався платити кредит. Коли махлярі отримували ключі від машини, то знаходили нового покупця і перепродавали автомобіль удвічі дешевше, ніж на ринку. Потім шахраї забирали гроші і зникали. В результаті перший покупець залишався без автомобіля, але з кредитом. Третій – із автомобілем, але без права власності на нього.

Банкіри стверджують, що єдиний спосіб продати кредитний автомобіль, і не мати після цього головного болю - це продавати авто зі згоди банку. Утім, позбавитися всіх зобов'язань у таких випадках виходить не завжди. Банки продають кредитні автомобілі на аукціонах, але зазвичай погоджуються реструктуризовувати залишок боргу на вигідних умовах.

А поки кількість автомобілів, які зловмисники продають за "чорною схемою" - зростає. Ідеться вже про сотні оборудок. За інформацією журналістів, на таких автомобілях їздять і дуже серйозні високопосадовці. Зокрема, один із колишніх заступників одного з нинішніх міністрів.

Детальніше про схему шахрайської оборудки з кредитними автомобілями дізнайтеся з відео ТСН.

Читайте також:

ДАІ заборонила вписувати в техпаспорт родичів

В Україні з'явився новий вид телефонного шахрайства

Через кризу міністри Азарова пересіли на старі "Лексуси"

В Україні розплодилися "псевдо-Кільчицькі" і фальшиві міністри

ВідеоШахрайства з авто в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: