Адель потрапила до списку музикантів-мільйонерів

23-річна співачка Адель потрапила до рейтингу молодих музикантів-мільйонерів Великобританії.

Британська газета The Sunday Times поповнила список молодих музикантів-мільйонерів Великобританії, включивши співачку Адель, продюсера та музиканта Тайо Круз і Флоренс Велч в список найбільш забезпечених представників музичної індустрії Британії. У номері газети, який вийде 8 травня 2011 року буде представлений весь список музикантів-мільйонерів Великобританії.

Цей список частково вже було опубліковано, але повний список музикантів-мільйонерів буде представлений в номері газети The Sunday Times за 8 травня. Список молодих музикантів-мільйонерів Британії газета формує представниками музичної індустрії, яким не виповнився 31 рік, починаючи з 31 року, музиканти можуть потрапити до списку "дорослих" музикантів-мільйонерів.

Співачці Адель 23 роки і до цього списку вона потрапила вперше. З доходом в шість мільйонів фунтів стерлінгів виконавиця зайняла дев'ятий рядок списку. Дебютний альбом Адель вийшов в 2008 році під назвою "19", мав успіх, але співачка все ж таки не змогла потрапити до списку найбагатших молодих мільйонерів Британії музичної індустрії. Головним джерелом доходу став другий альбом співачки під назвою "21", що вийшов в січні 2011 року. Альбом "21" бив рекорди популярності і протримався за підсумками продажів на вершині хіт-параду Британії 13 тижнів, що і стало причиною потрапляння у список музикантів-мільйонерів.

Читайте також:

Адель окупувала британські чарти

Музичні критики обрали свого переможця Brit Awards 2011

Вручення премій Brit Awards 2010

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: