Альона Vінницька потрапила в матрицю

Cпівачка Альона Vінницька знімає відеокліп на пісню "Все это с нами (Весна)".

Альона Vінницька перетворилась на кібержінку. Вона живе в матриці і думає, що це реальний світ. І лише в кінці кліпу дівчина розуміє, що це нереальність. Саме таким є сюжет відеокліпу на пісню "Все это с нами (Весна)", режисером якого є Сергій Солодкий. Для того, щоб задумане втілити в життя павільйон "Укрнавчпопфільму", де проходили зйомки, обладнали величезними декораціями. Кажуть, таких великих об'єктів ще цей павільйон ще не бачив. 

Альона сидить на білому фоні та грається із зеленими яблуками. Сьогодні їй співати не доведеться, адже за задумкою режисера вона грає роль звичайної дівчини. На співачці чорний костюм від дизайн-студії Yamy-club, на шиї виблискує яскрава прикраса.
"Цей дорогий кулон від Стефана Вебстера мені подарував чоловік, - розповідає Альона Vінницька. - Горний кришталь в сріблі. Дуже люблю цю прикрасу. Щодо пісні, то я написала її ще рік тому. - Ми, зазвичай, відкриваємо нею концерти. Режисер Сергій дуже хотів зняти кліп саме на цю пісню, ми погодились. Сьогодні - перший знімальний день, а 12 лютого буде продовження зйомок. Я буду зовсім у іншому вигляді - в сукні лицарського стилю в поєднанні із жіночністю".

Альона Вінницька, кліп
Чоловік Vінницької, Сергій Большой, роздавав поради під час зйомок
А от чи подобається Альоні матриця, у якій за сюжетом кліпу вона живе, співачка зізналась, що більше любить реальний світ. І опинитись у матрці їй зовсім не кортить.

До речі, пісня "Все это с нами (Весна)" мала бути саундтером до фільму, але режисер Солодкий "відвоював" її.
"Я хотів зберегти та показати пісню цілісною, а не як частину чогось, - каже Сергій. - В процесі обговорення концепції кліпу ми навіть дискутували. Продюсер хотів, щоб гурт в кліпі був у повному складі, але коли вималювалась вся картинка відео, всі зрозуміли, що це буде зайвим, тому у кліпі буде лише Альона".

Фото Геворка Саакяна, ТСН 

Читайте також:
Альона Вінницька ходила до Балоги голяка
Дядя Жора та Вінницька - дуелянти у "Танцюю для тебе"
Вінницька проти Лалєнкова у "Танцюю для тебе"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: