Молодша "Алібі" Аліна Завальська вийшла заміж

Білий "Бентлі", чотири авто охоронців-велетнів і VIP-гості - так виходила заміж молодша сестра з дуету "Алібі" Аліна Завальська.

Молодша сестра з дуету "Алібі" Аліна Завальська вийшла заміж за телеведучого Олександра Колодія.

Розпис телеведучого і його коханої співачки був запланований на 10 ранку. Як і більшість молодят, вони спізнилися. Приїхали аж на початку дванадцятої. А перед молодятами до рагсу привезли, напевно, два десятка охоронців, які оточили будівлю і не підпускали роззяв. Одним словом, влаштували справжнє шоу.

До речі, як повідало обізнане джерело в рагсі, молоді запізно звернулися до начальника, і вже не було "вікон" у розкладі. Але вони дуже поспішали розписатися. А щоб екстрено одружитися, потрібно принести довідку про вагітність нареченої.

Як пише видання, питання було вирішено швидко. До того ж в урочистий день було помітно у Аліни злегка округлий животик. Хоча це може бути і невдалий крій весільної сукні.

Після розпису Колодій і Завальська відправилися в готель "Інтерконтиненталь", де був знятий зал для банкету на 100 осіб. Новоспечена сім'я півдня позувала весільному фотографу. А гості стали з'їжджатися лише до вечора. Першими підтяглися дружки нареченої в однакових фіолетових сукнях.

Природно, їх очолювала старша сестра Аліни Аня Завальська. Потім підтягнулися щасливі батьки.

На вході всіх запрошених зустрічали живі статуї. З відомих осіб ми помітили акордеоніста Яна Табачника з дружиною співачкою Тетяною Нєдєльською, скандального екс-міністра транспорту Миколу Рудьковського, колишнього чоловіка гімнастки Лілії Подкопаєвої Тимофія Нагорного.

Читайте також:

"Алібі" вивезли в ліс і змусили бігати на підборах

Козловський, Могилевська та Ані Лорак записали пісню про Джексона

Аня з "Алібі" соромиться французького презервативу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: