Прем'єра "Два в одному"

Рената Литвинова прибуде до Києва з нагоди прем'єри фільму „Два в одному”, в якому вона зіграла одну з головних ролей.

Російська актриса, режисер і сценарист Рената Литвинова прибуде до Києва з нагоди всеукраїнської прем'єри фільму „Два в одному”, в якому вона зіграла одну з головних ролей.

Литвинова візьме участь у відкритті виставки „Кадр за кадром”, яке відбудеться в суботу, 15 вересня, в київській галереї „Триптих”. На виставці будуть представлені фотографії Костянтина Доніна, зроблені під час зйомок фільму „Два в одному” Кіри Муратової, який вже отримав масу призів на різних кінофестивалях.

Крім Литвинової, в презентації вставки також візьмуть участь сама Кіра Муратова, автор фотографій і кінопродюсер Олег Кохан, президент кінокомпанії Sota Cinema Group, який продюсував „Два в одному”. Цього ж дня, 15 вересня, відбудеться всеукраїнська прем'єра фільму „Два в одному”, а на широких екранах картину можна буде подивитися вже з 27 вересня.

Головні ролі в картині виконали Богдан Ступка, Рената Литвинова, Наталія Бузько, Сергій Бехтерєв, Олександр Баширов. Бюджет картини склав 1,5 млн.

Днями в Криму завершився кінофестиваль „Кіно-Ялта-2007”, на якому режисер картини „Два в одному” Кіра Муратова отримала приз „Золоте яблуко” за кращу режисерську роботу.

Останній раз Рената Литвинова була помічена в Києві 31 березня цього року, під час концерту Земфіри в клубі Freedom. Нагадаємо, що Литвинова виступила режисером кліпу на пісню з нового альбому Земфіри. Вона ж зіграла у ньому головну роль.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: