Крісу Брауну дали 5 років за побиття Ріанни

Відомому реперу Крісу Брауну дали 5 років за те, що він побив свою подругу Ріанну.

Репер визнаний винним в нанесення тілесних ушкоджень своїй подрузі і засуджений умовно до п'яти років в'язниці і 180 днів виправних робіт.

Шокований Кріс Браун покинув будівлю суду в Лос-Анджелесі, де 22 червня відбулися слухання за звинуваченням музиканта в побитті співачки Ріанни на початку цього року. Браун засуджений до п'яти років умовно і 180 днів виправних робіт на благо штату Вірджинія.

Взагалі-то Крісу хотіли заборонити наближатись до колишньої подруги на відстань ближче, ніж півкілометра, але Ріанна через адвокатів відмовилася подавати відповідну заяву. Проте, суддя заборонив Крісу Брауну наближатися до дівчини ближче, ніж на 10 метрів. Якщо він порушить цю заборону, то отримає чотири роки вже справжньої в'язниці.

Браун як засуджений також втратив права носити зброю і голосувати на виборах. Ріанна особисто свідчила в суді - проте в той момент її кривдника вивели із залу. Кріс Браун був арештований 8 лютого 2009 року після сварки з Ріанною, в ході якої він кілька разів вдарив подругу і погрожував убити її. Ввечері того дня обидва артисти повинні були взяти участь в церемонії вручення премії Греммі, але в останню мить через інцидент відмінили свої виступи.

Читайте також:

Фото побитої Ріанни потрапили в пресу

Побита Ріанна відмінила концерт в Малайзії

Кріс Браун вибачився за побиття Ріанни

Ріанна заспівала з нареченим

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: