Людмила Гурченко знову зробила пластичну операцію

Російська аткорка Людмила Гурченко зважилась на чергову підтяжку обличчя.

08_zhitomir
Life.ru
73-річна Людмила Гурченко знову зробила пластичну операцію
Людмила Гурченко ризикнула життям заради краси. Актриса перенесла пластичну операцію на обличчі під 6-годинним наркозом.

Лікарі переконували артистку зупинитися: в такому віці організм може не витримати. Але Гурченко знову довела, що слово "вік" - не про неї. Жива легенда російського кінематографа знову вступила в сутичку з часом.

Людмила Марківна вже давно стала рекордсменкою з числа пластичних операцій серед російських зірок. Актриса щоразу намагається довести, що роки над нею не владні.

Цього разу 73-річна Людмила Марківна зважилася на складну процедуру - кругову підтяжку обличчя. Над зовнішністю кінодіви взявся працювати один з кращих пластичних хірургів Москви Олексій Рубін. Фахівці клініки "Ланцет" довго не наважувалися оперувати зірку. Лікарі намагалися переконати Людмилу Марківну відмовитися від ризикованої ідеї, але актриса була непохитна.

Над обличчям Людмили Марківни відомий хірург Олексій Рубін чаклував шість годин. Багаточисельні експерименти над зовнішністю призвели до того, що шкіра актриси стала тонша, ніж у звичайної людини, а значить, працювати з нею складніше. У клініці Людмила Марківна провела два дні.

Зараз вона знаходиться вдома під пильною увагою лікарів. За словами фахівців, оновленим обличчям актриса зможе помилуватися лише через місяць.

Читайте також:

Людмилу Гурченко покинув чоловік

Людмила Гурченко стала прабабцею

Гурченко зробила 17-ту пластику

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: