Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Світлана Лобода влаштувала Камасутру (фото)

У своєму новому кліпі "За что?" Світлана буде блондинкою. Перефарбуватись у світленьку її попроcив режисер кліпу Алан Бадоєв, аби таким чином пом’якшити брутальну відеороботу. Свєта була не проти такого рішення і підкорилась бажанню режисера.

світлана лобода
Світлана влаштувала еротичну фотосесію
Кліп знімали на заводі "Ленінська кузня", де у великому ангарі, в якому виготовляються кораблі, розімстилась знімальна група.
"Цей завод дуже фактурний, - каже Алан Бадоєв. - В кліпі він буде виглядати красивими вуличками. Він чимось мені нагадує Париж".


світлана лобода
ЇЇ вона назвала "Мій варіант Камасутри"
Бюджет кліпу складається із виручки від продажу речей бренду "Факін мачо". Кажуть, що особливою популярністю у людей користуються білі футболки від Лободи.
"Мабуть, тому, що я була в кліпі "Не мачо" у такій самій футболці, і люди бачили як вона на мені сидить, - пояснює Світлана. - В цьому кліпі теж мій авторський одяг. Після зйомок дівчата зможуть придбати таку сукню, як у мене, а чоловіки костюм, який я змоделювала для головного героя".


світлана лобода
Такі фотопрінти будуть на одязі від Світлани Лободи
Кажуть, що напередодні зйомок Лобода закрилась у студії і влаштувала з хлопцем та дівчиною еротичну фотосесію, яку назвала "Мій варіант Камасутри". Еротичні фотопрінти будуть нанесені на нову колекцію одягу співачки.


В Мадриде проходит опознание жертв
Світлана любить красиву еротику
Сюжет кліпу на пісню "За что?" заключається в глобальній проблемі людства, як вважає Лобода. Адже, зазвичай, між чоловіком та дружиною, які багато років прожили разом настає момент нудьги, вони втомились прокидатись разом, дивитись один на одного. Як розбавити стосунки, як привнести щось нове, знову закохатись один у одного та відчути пристрасть – саме це буде показано у кліпі.
"Головного героя зіграє Ігор Рубашкін, - каже Світлана. – Він актор з театру на Печерську. Я сама його обрала, бо завжди особисто відбираю людей, з якими буду працювати".


світлана лобода
Алан Бадоєв зробив із Лободи блондинку
Під час зйомок траплялись і курйози. Через гнилі доски спочатку Світлана підковзнулась та мало не отримала травму ноги, а потім і режисер Бадоєв також мало не заламав ногу. На щастя, все обійшлось.


До речі, вже 17 вересня блондинка Світлана вирушає у сольний тур містами України.
"Моя директор (вона теж блондинка) сказала, що тепер мені дозволяється набагато більше, - ділиться Лобода. – Іноді забувати, іноді говорити дурниці, а іноді просто бути хорошою дурнушкою". 


Фото надане прес-службою співачки

Залиште свій коментар

Вибір редакції