Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Росії заборонили "Дом-2" вранці, вдень і ввечері

Телепрограму "Дом-2" заборонили через відверті сцени. Тепер реаліті-шоу можна подивитись після 23 години.

Пресненський суд Москви заборонив трансляцію скандального телепроекту "Дом-2" в проміжку з 04:00 ранку до 23:00 вечора. Як повідомила прес-секретар Мосгорсуда Ганна Усачова, таке рішення було прийняте у вівторок.

Зараз "Дом-2" виходить в ефір у будні тричі: о 15:00, о 21:00 і після 23 години. З позовом до ОАО "ТНТ-Телесеть" про заборону трансляції передачі раніше звернулися якісь Сергій Давидов, Надія Храмова і Олена Стрекалова.

Рішення суду може бути оскаржене пртягом десяти діб з моменту оголошення. Телеканал вже заявив, що опротестує рішення, вказавши, що при розгляді справи "була допущена маса порушень". Директор юридичного департаменту ТНТ Алла Слепакова сказала, що рішення суду засноване на висновках експертів, яку він доручив двом групам: перша - представники факультету журналістики МГУ, а друга - три професори".

За словами Слепакової, ці дві групи експертів працювали окремо один від одного і прийшли до протилежних висновків: експерти журфаку МГУ не виявили в програмі "Вмісту, забороненого до трансляції в денний і ранішній, вечірній час", а друга група визнала, що випуски програми "Дом-2" є еротичними".

Суд прийняв позицію лише другої групи експертів і проігнорував висновок експертів журфака МГУ, підкреслила вона, також звернувши увагу на ряд інших процесуальних порушень.

Тим часом в палаті РФ сприйняли рішення суду скептично. Як сказав глава її комісії з міжнаціональних стосунків і свободи совісті, відомий журналіст і експерт Микола Сванідзе, "заборонами жодну проблему вирішити не можна".

"Я до всіх заборон такого роду ставлюся негативно, - сказав він. - Я не шанувальник цієї програми, але я б її в резервацію у жодному випадку не заганяв. Здається, це все від лукавого".

Читайте також:

Кримінальна справа проти дебошира Галкіна не порушена

П'яних гостей рудого Іванушки розігнала міліція

Дмитра Пєвцова допитали з приводу крадіжки

Залиште свій коментар

Вибір редакції