Джолі і Пітт влаштують індуїстське весілля

Голлівудська пара Анджеліна Джолі і Бред Пітт одружаться у індійському місті напередодні Нового року.

Зіркова пара Анджеліна Джолі і Бред Пітт вирішили зміцнити свій шлюб та зробити "додатковий" весільний обряд в індійському місті Джодхпурі. Церемонія відбудеться там напередодні Нового року і проходитиме відповідно індуїзму.

Самі зірки не коментують дану інформацію. Духовний гуру майбутніх "молодят" - 84-річний Рам Лал Сіянг - також поки зберігає мовчання.

Саме цей індійський наставник зумів внести спокій у неспокійне життя обох кінозірок і допоміг парі нарешті знайти гармонію у відносинах. Під впливом Сіянга дві голлівудські зірки звернулися до цінностей індуїзму, і ця релігія спільно із заняттями сіддха-йогою нині визначає їхній життєвий шлях. Щодня вранці і ввечері Джолі і Пітт читають мантру, яку вручив їм їхній гуру, і вона допомогла парі налагодити відносини, які не раз опинялися на межі розриву.

Нагадаємо, що в Камбоджі на честь знаменитої актриси перейменували один з індуїстських храмів. Мова йдеться про храм у знаменитому архітектурному комплексі Ангкор-Ват, присвяченому богові Вішну.

Будова XII століття під назвою Та-Пром, спочатку названа Раджавіхара, або Королівський монастир, тепер зветься у народі храмом Анджеліни Джолі.

Саме в цьому храмі знімалися сцени трилера "Лара Крофт: розкрадачка гробниць", де Анджеліна грала головну роль - археолога і шукачку пригод, свого роду жіночу версію Індіани Джонса. Після зйомок актриса усиновила хлопчика з сирітського притулку для біженців на ім'я Рат Вібол - тепер це її старший син Меддокс, йому вже 9 років.

Читайте також:

Спокуслива Анджеліна Джолі знялась для Vogue US

Джолі хочуть позбавити статусу посла доброї волі

Джолі вважає Джонні Деппа сексуальнішим за Бреда Пітта

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: