Елтон Джон погодував сина грудьми

У Елтона Джона з'явились груди. На картині ірландського художника співак годує малюка грудним молоком.

Елтон Джон
Daily Mail
Елтон Джон годує сина
Ірландський художник Кевін Шаркі вирішив зафіксувати на полотні татуся Елтона Джона разом з двомісячним сином Закарі. Щоправда, картина вийшла досить екстравагантною: на ній щасливий співак годує дитину грудьми.

Художника надихнув весь цей галас, що розгорнувся навколо історії з малюком.

"Зараз наступила нова ера, в якій гомосексуальні пари можуть мати дітей. Те, що Елтон і Девід роблять - приголомшливо. Мушу зізнатися, що посміювався, малюючи цю роботу, але я знаю, що у Елтона відмінне почуття гумору", - заявив живописець.

Картина художника виставлена в його дублінської галереї за 19,5 тисяч доларів, і кілька покупців вже виявили до неї інтерес. Відповідаючи на запитання, чому на картині немає Девіда Ферніша, Кевін зауважив, що в цій парочці роль матері виконує співак, а не його друг.

У британській Асоціації матерів, які годують грудьми, до якої журналісти звернулися за коментарями, картину знущальною не вважають. Навпаки, робота визнана дуже корисною.

"Дуже важливо, щоб сурогатні діти отримували грудне молоко. Я не знаю, як годують малюка Елтон Джон і Девід Ферніш, але молоко дуже важливо для розвитку Закарі", - вважає представниця організації.

Читайте також:

Коханий Елтона Джона став мамою

Елтон Джон став татом

Екс-коханець Елтона Джона вчинив самогубство

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: