Майкла Джексона поховають в його маєтку Неверленд

Під час перевезення з Лос-Анджелеса в Neverland тіло співака буде поміщено в скляну труну для того, щоб фанати змогли бачити свого кумира і проводити його таким чином в останню дорогу.

Знаменитий співак Майкл Джексон буде похований на території свого знаменитого ранчо Neverland. В п'ятницю і суботу з королем поп-музики зможуть попрощатися його шанувальники, а в неділю відбудеться церемонія прощання для рідних і близьких співака.
Можливо, тіло співака буде поміщено в скляну труну для того, щоб під час перевезення його з Лос-Анджелеса в Neverland фанати змогли бачити свого кумира і проводити його таким чином в останню дорогу.

Якщо Джексон, дійсно, буде похований на ранчо, Neverland незабаром може стати своєрідним меморіалом, який відвідуватимуть шанувальники творчості Джексона. Зараз в маєтку, де до 2005 року жив Майкл Джексон, готуються до його поховання. Сюди постійно під'їжджають вантажні автомобілі, бульдозери і інша техніка.

Раніше в пресі з'явилися повідомлення про те, що співак не буде похований на території свого маєтку біля Санта-Барбари. Про це заявив на прес-конференції батько Майкла Джозеф Джексон. Передбачалося також, що сім'я музиканта проведе закриті похорони і скромно попрощається з легендою поп-музики. Але така кількість фанів співака змусила родичів переглянути рішення.

Маєток Neverland був побудований Майклом Джексоном в 1988 році. Він розташований неподалік від Санта-Барбари, і окрім великого будинку і ряду менших будинків на території маєтка також є зоопарк і парк розваг. У маєтку Neverland, названому так на честь казкової країни, де жив його улюблений книжковий герой Пітер Пен, Майкл Джексон зібрав величезну кількість всіляких чудасій, звезених сюди зі всього світу. Тут розташувалися знамениті колекції атракціонів.

Поп-ідол гордився своєю садибою, бо в ній немає нічого випадкового і, відповідно, нічого дешевого. У останні дні головні ворота на ранчо Neverland стали тимчасовим місцем поклоніння фанатів, які приходять туди, щоб залишити листи, записки, фотографії, кульки, плюшевих ведмедиків і букети квітів.

Читайте також:

Майкла Джексона поховають 5 липня

Джексон щодня приймав пігулок на 50 тисяч доларів

У США розсекретять невідомі пісні Джексона

Село у Запорізькій області хочуть назвати на честь Джексона

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: