В Україні перестали виплачувати гроші на дітей

З 1 січня 2011 набула чинності постанова уряду, за якою соцвиплати виплачують за новим порядком, однак роз’яснення, як нараховуватимуться кошти - немає.

Українцям вже майже місяць не виплачують ні лікарняних, ні допомоги по вагітності та пологах.

Про це повідомили в прес-службі БЮТ.

У БЮТ впевнені, що відсутність цих соціальних виплат є наслідком чергового прояву "волаючого непрофесіоналізму і недолугості чиновників, що працюють у команді Януковича".

"Зокрема, з 1-го січня 2011 набула чинності постанова уряду, за якою лікарняні виплачують за новим порядком. Ось тільки офіційних роз'яснень щодо того, як тепер нараховувати і сплачувати лікарняні горе-чиновники на чолі з міністром соціальної політики Сергієм Тігіпком - просто забули, або зумисне не видали", - сказано в заяві політичної сили.

У партії іронізують, що "мільярдерові Тігіпко важко зрозуміти ситуацію, в якій опинилися люди, позбавлені соціальної допомоги, через його безвідповідальності - тому що Тігіпко не вагітний і йому не народжувати".

Нагадаємо, за даними голови Державної служби молоді та спорту України Равіля Сафіуліна, на соціальні виплати родинам із дітьми, малозабезпеченим сім'ям, дітям-сиротам і дітям-інвалідам уряд у 2011 році передбачив 28,5 мільярдів гривень.

За його словами, значно збільшено одноразову соціальну допомогу у зв'язку з народженням дитини. На сьогодні допомога становить 17,9 тисяч гривень при народженні першої, 36,7 тисяч гривень – при народженні другої, 73,4 тисяч гривень – третьої та кожної наступної дитини.

До кінця 2011 року розмір допомоги поступово збільшуватиметься, в залежності від збільшення прожиткового мінімуму.

Читайте також:

З 2011 року виплати при народженні дитини зростуть

В Україні пільги замінять грошовими виплатами

Пік виплати боргів України припадає на 2013 рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: