Volkswagen інвестує мільярд євро в поновлювані джерела енергії

Volkswagen інвестує у будівництво морських вітрових електростанцій мільярд євро.

Один із найбільших європейських автовиробників, німецький Volkswagen, планує інвестувати протягом наступних двох років близько 1 мільярда євро у виробництво енергії за допомогою відновлюваних джерел.

Концерн планує викупити частку, щонайменше, у двох морських вітрових електростанціях (ВЕС). Крім того, до кінця 2011 року Volkswagen може оголосити про початок співпраці з компанією Windreich, яка займається будівництвом станцій.

Зазначимо, що обсяг інвестицій значно перевищив початкові плани концерну. Наприкінці червня 2011 року Volkswagen оголосив, що направить на ці цілі 600 млн євро.

Даний проект - не перший досвід звернення концерну до відновлюваних джерел енергії. Завод у портовому місті Емден, на якому виробляються автомобілі моделі Passat, забезпечується енергією ВЕС, яка, за підрахунками компанії, здатна виробляти 20 млн кВт/год електроенергії на рік.

Volkswagen Group є одним із найбільших світових автовиробників. Компанія випускає автомобілі під брендами Volkswagen, Audi, Seat, Skoda.

Нагадаємо, у поточному році Україна має намір виділити близько 1 млрд дол. на реалізацію проектів в альтернативній енергетиці.

Читайте також:

Австрія дасть Україні мільярд євро на розвиток сонячної енергетики

Google інвестував 168 мільйонів доларів у найбільшу в світі сонячну електростанцію

Японія переходить на сонячну енергетику

Уряд витратить мільярд доларів на альтернативну енергетику

Найбільшу в Європі сонячну електростанцію побудують у Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: