Два найбільших терористичних угруповання Сомалі об'єдналися

Терористична організація "Хезб аль-Іслам" приєднається до угруповання "Аль-Шабаб", і буде функціонувати вже під його ім'ям.

Два найбільших терористичних угруповання Сомалі мають намір об'єднатися для спільної боротьби з урядовими військами. "Хезб аль-Іслам" приєднається до пов'язаного з "Аль-Каїдою" угруповання "Аль-Шабаб", і буде функціонувати вже під його ім'ям.

Раніше "Хезб аль-Іслам" неодноразово був переможений у боротьбі з "Аль-Шабаб", зокрема, при боротьбі за контроль над портовим містом Кісмайо.

Однак, як заявив представник ісламістів, об'єднання під керівництвом "Аль-Шабаб" не має на меті порятунок від повної ліквідації, а є "можливістю з більшою силою вдарити по іноземцях" (офіційний уряд Сомалі підтримується ООН).

"Хезб аль-Іслам" раніше неодноразово критикувала "Аль-Шабаб" за методи боротьби - використання смертників, зв'язок з Усамою бен Ладеном і не поділяла їхню ідеологію в цілому.

"Хезб аль-Іслам" є угрупованням націоналістичного спрямування, має в своїх рядах до трьох тисяч бійців.
Зараз угруповання контролює центральну і південну території країни, велику частину столиці.

Порт і аеропорт в Могадішо радикалам поки не вдавалося захопити, оскільки стратегічні об'єкти охороняються за підтримки солдатів Африканського союзу.

Нагадаємо, Сомалі очолила рейтинг країн з найвищою загрозою тероризму, змістивши з першого місця Ірак.

Читайте також:

У Саудівській Аравії заарештували 149 членів "Аль-Каїди"

Сомалі змістила Ірак з вершини рейтингу терористичних країн

У Ємені терористи "Аль-Каїди" добровільно склали зброю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: