Італійська лотерея, яка розігрує 131,5 млн євро, обурила Ватикан

Італійська лотерея, в якій розігрується більше 130 мільйонів євро, обурила Римсько-католицьку церкву. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

В  Італії відбудеться найбільший в світі розіграш в лотерею. Джекпот складає 131,5 млн євро. Римсько-католицька церква назвала гру на такі гроші аморальною. "Це стало формою ідолопоклонності, бо люди служать грошам, а не Богові", - заявив один з єпископів ватиканському радіо.

Зірвати джекпот в лотереї Superenalotto, вгадавши 6 чисел з 90, нікому не вдавалося з січня, хоча розіграш проводиться тричі на тиждень. Шанс вгадати щасливу комбінацію - один з 622 млн. Величезний виграш сподіваються зірвати не лише італійці. Щоб купити лотерейний квиток, на Апенніни приїжджають з сусідніх країн.

Організатори лотереї на критику Ватикану доки не прореагували.

Лотерея Superenalotto з'явилася в 1997 році, вона приносить величезні гроші в державну казну: до бюджету йде майже половина всіх ставок. Минулий великий джекпот виграв в жовтні минулого року неназванний житель Сіцілії - йому дісталося більше 100 млн євро.

Як тільки хто-небудь вгадає всі 6 чисел, італійська лотерея поб'є світовий рекорд, встановлений в травні цього року. Тоді в Іспанії володар щасливого квитка Euromillions виграв 126 млн євро.

Читайте також:

Американець-тесля зірвав куш вдруге за тиждень

Британський пенсіонер зірвав найбільший джек-пот в історії Англії

Чотирирічний тайванець виграв у лотерею безлюдний острів

У день смерті чоловік зірвав куш у лотереї

ВідеоДжекпот італійської лотереї досяг 131,5 млн євро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: