На берег Нової Зеландії викинулися 73 чорних дельфінів

На віддалені пляжі Нової Зеландії викинулися 73 китів, 58 з них загинули, волонтерська рятувальна команда намагається врятувати життя 15 тваринам.

Ціла зграя чорних дельфінів загинула, викинувшись на берег пляжу Північного острова Нової Зеландії. Усього померли 58 особин.

Як розповів представник департаменту охорони природних ресурсів Керолін Сміт, ссавці викинулися на берег в ніч на п'ятницю, тому загинули до того, як їх виявили люди.

На даний момент волонтери з Нової Зеландії намагаються врятувати 15 дельфінів, які залишилися живими. Вони не можуть самостійно вибратися з мілководдя. Адже вага кожного дельфіна становить близько 1,5 тис. кілограмів. Тому за кожною особиною закріплено до п'яти волонтерів.

Нагадаємо, що гринди, як по-іншому називають чорних дельфінів, мешкають у відкритому морі. Біля узбережжя вони з'являються дуже рідко. Тому причина масового самогубства ссавців поки не відома.

В Новій Зеландії кити або дельфіни досить часто викидаються на берег. Ризиком для ссавців є літні місяці, коли вони мігрують в Антарктичні води або повертаються звідти повз узбережжя Нової Зеландії. У 2009 році понад 160 дельфінів-гринд викинуло на пляжі Нової Зеландії, в результаті чого більшість тварин загинуло.

Читайте також:

126 дельфінів загинули біля берегів Нової Зеландії

У Чорноморському заповіднику знайшли мертвих дельфінів

Більше 200 китів і дельфінів викинулися біля берегів Тасманії

Більше 200 дельфінів викинулися на берег Філіппін

ВідеоНа берег Нової Зеландії викинулися 73 чорних дельфінів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: