У Росії держструктура позбавила громадянства кілька тисяч росіян

Федеральна міграційна служба відбирає в громадян паспорти, що були видані у 90-ті роки і відмовляє у видачі нових, мотивуючи це відсутністю в інформаційних реєстрах відомостей, що підтверджують російське громадянство.

Кілька тисяч росіян, що фактично позбулися громадянства через визнання чиновниками їх паспортів недійсними, судяться з Федеральною міграційною службою, намагаючись повернути собі документи.

Як пише видання, ФМС "масово" виявляє необгрунтовано видані паспорти і визнає їх незаконними, хоча документи "не містять ознак підробки" і були "видані в установленому порядку". Проблема ж у тому, що сотні тисяч громадян отримали російський паспорт ще до вступу в силу чинного зараз закону від 31 травня 2002 року.

"Кількість російських загальногромадянських паспортів, оголошених недійсними (за мотивами порушення встановленого порядку видачі цих паспортів у 90-ті роки минулого століття) до теперішнього часу становить 65 тисяч, з них близько 34 тисячі були вилучені", - вказує видання "Російська газета".

При цьому у видачі "правильних" громадянських паспортів людям, що опинилися в такій ситуації, відмовляють. Мотивують це відсутністю в інформаційних реєстрах відомостей, що підтверджують російське громадянство, відзначає газета.

Читайте також:

В Європі затримали росіян, які готували теракт у Бельгії

Росіяни побудують завод ядерного палива на Дніпропетровщині

БЮТ: росіяни заберуть "Нафтогаз" за борги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: