У Варшаві у сутичках з поліцією поранені десятки людей

Польська поліція штурмувала торговий центр, в якому забарикадувалися підприємці, що не хотіли залишати приміщення.

Сьогодні, 21 липня, польська поліція здійснила штурм одного із найстаріших торгових комплексів Варшави, у результаті чого поранення отримали близько 30 торговців і шестеро правоохоронців.

Спочатку підприємці забарикадувалися у будівлі комплексу KDT і відмовилися його залишати. При цьому столичні підприємці перегородили центральну вулицю Варшави - Маршалківську.

Підприємці заявили, що були обдурені муніципальною владою, яка обіцяла їм побудувати на місці KDT у центрі Варшави новий сучасний торговий комплекс. Усі спроби конфліктуючих сторін досягти згоди ні до чого не призвели, і за рішенням суду судовий пристав розпорядився приступити до очищення приміщень KDT.

Поліція, якій був відданий наказ очистити приміщення торгового комплексу, приступила до штурму. Використовуючи водомети, правоохоронці розігнали людей, які перегородили Маршалківську вулицю.

За словами представників поліції, торговці обливали їх з вогнегасників і кидались камінням. Медики заявили, що кілька людей отримали подразнення слизових оболонок через застосування торговцями сльозогінного газу.

У результаті тригодинних зіткнень шестеро поліцейських отримали поранення, тридцятьом торговцям знадобилася медична допомога.

Конфлікт торговців з KDT має давню історію. Десять років тому в центрі Варшави біля Палацу науки і культури з'явився тимчасовий критий торговий центр, де мешканці міста і гості столиці могли купити одяг, взуття, продукти харчування за цілком прийнятними цінами.

Проте 1 січня 2009 року витік термін договору найму торгового центру KDT. Підприємці відмовилися залишити комплекс і намагалися домовитися з мерією Варшави. Влада міста планує побудувати на цьому місці Музей сучасного мистецтва.

Читайте також:

Польща прийме "європейську конституцію" після Ірландії

Росія знову звинуватила Польщу у розв’язанні війни

Півднем Польщі пронісся смерч. Є жертви

Польща хоче бачити Україну членом Євросоюзу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: