ЮНІСЕФ прогнозує народження покоління дітей, повністю вільних від СНІДу

Світове співтовариство до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом окреслило перспективи та завдання по зменшенню поширення ВІЛ-інфекції у світі.

Якщо міжнародне співтовариство зосередить свої зусилля на досягненні універсального доступу до медикаментів, які попереджали б зараження СНІДом, народження покоління дітей повністю вільних від ВІЛ-інфекції є цілком досяжною метою, йдеться в доповіді ЮНІСЕФ.

В доповіді також відзначається, що в останні роки був досягнутий значний прогрес у боротьбі з "чумою ХХ століття", проте мільйони людей у всьому світі все ще знаходяться в групі ризику в силу свого соціального стану, місця проживання або рівня освіти.

Зокрема, 370 тисяч дітей були народжені з ВІЛ-інфекцією в 2009 році. Переважна більшість з них - в Африці.

Раніше в листопаді Папа Римський Бенедикт XVI допустив можливість використання презервативів як спосіб запобігання зараження СНІДом.

В свою чергу Європейська комісія (ЄК) повідомила, що посилює заходи з попередження та виявлення захворювання на СНІД у світі, заявив в Брюсселі офіційний представник ЄК Фредерік Венсан.

"Заражаються цим захворюванням найчастіше ті люди, що належать до груп, які стали жертвами різної дискримінації або зазнають соціальних труднощів, не кажучи про ситуацію в країнах екваторіальної Африки, які являють собою найураженішу хворобою частину планети, - на них припадає дві третини всіх випадків зараження в світі", - сказав Венсан.

Представник Єврокомісії виступив із заявою у зв'язку з Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом 1 грудня, заснованим Всесвітньою організацією охорони здоров'я в 1988 році.

Він повідомив, що сьогодні в світі вірусом СНІДу вражені 33 мільйони людей. Близько третини цих людей не мають доступу до лікування. У 2009 році 2,6 мільйона осіб у світі заразилися цією хворобою, з них близько 30 тисяч осіб - в Євросоюзі.

За даними члена Європейської комісії з розвитку Андріса Пієбалгса, ЄС збільшив на 10% свій внесок у Всесвітній фонд боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією. Тепер Євросоюз забезпечує 52% ресурсів цього фонду і є його головним донором. У цілому в період з 2002 по 2013 рік інвестиції Європейської комісії в боротьбу зі СНІДом в світі складуть близько 1,3 мільярда євро.

Читайте також:

Американські зірки покинуть Facebook заради порятунку людських життів

ООН: за 10 років у світі знизилося число хворих на СНІД

Через спалах ВІЛ закрилися найбільші порностудії США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: