Літній австралієць поїхав в магазин і "промахнувся" на 600 км

Літній житель Австралії був змушений зробити незаплановану 600-кілометрову подорож, пропустивши потрібний поворот під час поїздки в магазин.

81-річний австралієць Ерік Стюард приїхав погостювати до друзів у містечко Ясс у штаті Новий Південний Уельс. Прокинувшись в їхньому будинку, він вирішив з'їздити в магазин і купити газету. Однак в дорозі він звернув не на ту дорогу і через вісім годин, проїхавши близько 600 кілометрів, зрозумів, що заїхав не туди і вирішив звернутися по допомогу до місцевим поліцейським. Їм і випала честь привітати його в Мельбурні.

Як повідомляє BBC, його дружина Клер через кілька годин почала турбуватися про долю чоловіка і вирішила зателефонувати йому на мобільний. На питання де він і що він бачить перед собою, вона почула: " ... Міст Уестгейт" (одна з визначних пам'яток Мельбурна).

Клейтон Сміт з поліції штату Вікторія розповів, як містер Стюард підійшов до нього на автозаправці і зізнався в тому, що загубився. "Ми посміялися, - говорить він. - Коли ми запитали його, чому він не зупинився раніше, він відповів, що йому подобається кермувати".

Сам літній австралієць підтверджує, що так воно й було. "Я поїхав, щоб покататися, - говорить він. - Мені було так приємно. Я в той момент не знав, що роблю, я тільки знав, що перебуваю в якомусь місці і, якщо пощастить, то коли-небудь знову побачу свою дружину. Коли тобі за 80, все це вже не так важливо. Всі там будемо, треба тільки дочекатися своєї черги".

За словами родичів, у Стюарда спостерігаються легкі симптоми старечого слабоумства, який цього разу, судячи з усього, проявилися особливо яскраво. Коли наприкінці цієї пригоди йому запропонували супутниковий навігатор, щоб подібні ситуації не повторювалися в майбутньому, він відповів: "Навіщо? Щоб не загубитися? Але тоді в цьому ніякого задоволення ".

Читайте також:

Бабусі надіслали телефонний рахунок на 140 тисяч євро

Dazzle dreams у Непалі загубили 12 сумок з багажем

Через забудькуватість секретарки PepsiCo втратила 1,3 млрд доларів

Польський суд оголосив у розшук 227-річну жінку

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: