Телешоу "для дорослих" призводять до раннього сексу

Діти, які безконтрольно проводять час перед телевізором, починають займатися сексом ще до повноліття.

Сексуальна активність підлітків безпосередньо пов'язана з переглядом дітьми фільмів для дорослих. Про це свідчать результати дослідження, проведеного вченими з дитячої лікарні Бостона.

Науковці вивчили вплив засобів масової інформації (перш за все, телебачення) на дітей, з огляду на їх раннє "сексуальне дорослішання". Серед дітей, які в ранньому віці дивилися "дорослі передачі", приблизно на третину більше тих, чий перший сексуальний досвід стався до повноліття.

Керівник дослідницької групи, педіатр Герман Дельгадо, в інтерв'ю агентству Reuters зазначив, що основними джерелами інформації, які формують погляди підлітків, є телебачення і кіно. Якщо на екрані показуються сексуальні стосунки, це дуже впливає на формування моделі поведінки дітей.

Інший учений Девід Бікхем наголосив, що діти, у яких немає власного життєвого досвіду, "вчаться у ЗМІ". При цьому вони не можуть повністю відокремити реальне життя від життя на екрані.

Вчені з Бостона спостерігали 754 дітей протягом п'яти років. На момент публікації результатів цим дітям було вже по 18 років. Під час першої стадії дослідження науковці спостерігали за телешоу, кінофільмами і передачами, які діти дивилися по телевізору. Під час другої стадії задавалися питання, що стосуються початку сексуального життя.

В середньому у світі вік дітей, які починають займатися сексом, постійно зменшується. Тому у багатьох країнах запроваджують уроки статевого виховання, причому, наприклад, у Великобританії, освічувати дітей хочуть вже з дев'ятирічного віку.

До речі, прибічники традиційних родинних цінностей, зі свого боку, заявляють, що саме через подібні "просвітницькі зусилля" Британія тримає перше місце з вагітності неповнолітніх в Європі (40 тис. випадків на рік).

Примітно, що сексуальна активність в результаті проглядання телепередач розвивається насамперед у тих підлітків, батьки яких не намагаються обмежувати час, який їхні діти проводять перед телевізором.

Читайте також:

В США затримана 11-річна серійна ґвалтівниця

Британські школярки замовлятимуть контрацептиви прямо в школі

Аналіз ДНК позбавив 13-річного британця батьківства

В Росії ввели комендантську годину для дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: