Ляльці "Barbie" - 50 років

5 березня вважають її Днем Народження. Саме в цей день 1959 року пластмасова білявка дебютувала на виставці іграшок у Нью-Йорку.

Перша в світі лялька Барбі (Barbie, повне ім'я Барбара Міллісент Робертс) з'явилася на світ в 1959 році. Винахідниця найвідомішої в світі ляльки бізнесвумен з Колорадо Рут Хандлер назвала Барбі на честь своєї дочки Барбари, яка своїм прагненням наслідувати дорослих подала їй ідею створення ляльки для дівчаток.

Прототипом ляльки Барбі стала іграшка для чоловіків з секс-шопа. В середині 50-х років Рут Хендлер подорожувала по Швейцарії і в одній з вітрин місцевих лавок побачила незвичайну ляльку з осиною талією і пишними грудьми на ім'я Ліллі. Іграшка для дорослих так сподобалася Рут, що вона придбала на неї патент і – зробивши макіяж менш вульгарним, а погляд що менш викликає – створила іграшку для дітей.

Барбі є найпопулярнішою в світі іграшкою. Кожного тижня в світі продається близько мільйона ляльок, щосекунди - дві ляльки. У американської дівчинки 3-11 років в середньому 8 ляльок Барбі, італійки - 7, француженки, німки і англійки - по 5. В українських дівчаток в середньому лише по одній Барбі, навіть менше, повідомляє журнал Aloud. Взагалі за 50 років вже продано більше мільярда ляльок Барбі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: