Ляльці "Barbie" - 50 років

5 березня вважають її Днем Народження. Саме в цей день 1959 року пластмасова білявка дебютувала на виставці іграшок у Нью-Йорку.

Перша в світі лялька Барбі (Barbie, повне ім'я Барбара Міллісент Робертс) з'явилася на світ в 1959 році. Винахідниця найвідомішої в світі ляльки бізнесвумен з Колорадо Рут Хандлер назвала Барбі на честь своєї дочки Барбари, яка своїм прагненням наслідувати дорослих подала їй ідею створення ляльки для дівчаток.

Прототипом ляльки Барбі стала іграшка для чоловіків з секс-шопа. В середині 50-х років Рут Хендлер подорожувала по Швейцарії і в одній з вітрин місцевих лавок побачила незвичайну ляльку з осиною талією і пишними грудьми на ім'я Ліллі. Іграшка для дорослих так сподобалася Рут, що вона придбала на неї патент і – зробивши макіяж менш вульгарним, а погляд що менш викликає – створила іграшку для дітей.

Барбі є найпопулярнішою в світі іграшкою. Кожного тижня в світі продається близько мільйона ляльок, щосекунди - дві ляльки. У американської дівчинки 3-11 років в середньому 8 ляльок Барбі, італійки - 7, француженки, німки і англійки - по 5. В українських дівчаток в середньому лише по одній Барбі, навіть менше, повідомляє журнал Aloud. Взагалі за 50 років вже продано більше мільярда ляльок Барбі.

ВідеоBarbie - 50 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: