Список Партії регіонів на Одещині очолив митрополит

У списку кандидатів у депутати Одеської облради від ПР перше місце зайняв митрополит Московського патріархату Агафангел.

Першим номером у списку кандидатів у депутати Одеської обласної ради від Партії регіонів стане митрополит УПЦ МП Одеський і Ізмаїльський Агафангел.

Таке рішення було ухвалене в ході конференції представників обласної партійної організації, повідомив голова Одеської обласної організації Партії регіонів, губернатор Одеської області Едуард Матвійчук.

"Список очолив митрополит Агафангел, під другим номером у нас йде депутат міськради Гончаренко Олексій Олексійович. Третім номером у нас йде генерал Педченко, всім добре відомий головнокомандувач", - зазначив Матвійчук.

І митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, і голова Генерального штабу Україні Григорій Педченко на сьогоднішній день також є депутатами Одеської обласної ради.

Це перший в Україні випадок на місцевих виборах 2010 року, коли священнослужитель очолює партійний список.

Раніше митрополит Агафангел під час президентської передвиборчої кампанії заявляв про підтримку Віктора Януковича.

Агафангел також відомий своїми виступами проти будівництва першого греко-католицького храму в Одесі. Також він вимагав заборонити одеську Гуморину, бо вона приходилася на період Великого посту.

Читайте також:

МЗС запросило ОБСЄ й Раду Європи на місцеві вибори

Голова Сумського тервиборчкому відмовився від посади

На Донбасі 11 депутатів втекли від Януковича до Тимошенко

Дочка Ківалова потрапила в п'ятірку кандидатів до Одеської міськради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: