Андре Тан - молодий Ів Сен-Лоран (фото)

У третій день Ukrainian Fashion Week свої колекції показали аж сім дизайнерів.

Право розпочати третій модний день випало молодому дизайнеру Едуарду Насирову, який предствив колекцію для ТМ "Столичний".
"Я хотів показати у колекції емоційні спалахи молоді у сучасному сусіпільстві", - каже Насиров.

UFW, Андре Тан
ТСН.ua
Андре Тан присвятив колекцію одягу Ів Сен-Лорану
У його показі участь взяли Ольга Сумська з чоловіком та їхня донька Антоніна.

Наступною свою літню колекцію показала Христина Бобкова. Влітку вона запропонувала носити штани оригінального крою, льняні шорти, плащі з короткими рукавами та шовкові плаття.

А от дизайнерка Лариса Лобанова представила колекцію одягу для блондинок, у фіналі якого вийшла діва Монро. Наступною на подіумі можна було побачити роботи Анни Бублик, яка представила оригінальні коротенькі суконьки різної кольорової гами. Ірина Каравай представила колекцію одягу з роботами Марії Приймаченко "Чудернацькі звірі та птахи".

А от Андре Тан присвятив свою колекцію Ів Сен-Лорану.
"Саме цей дизайнер популяризував сукні, - каже Андре. - На фінальну модель я одягнув чорну фату. Вирішив це зробити за 15 хвилин до початку показу. Це як шана Іву, якого вже немає в живих".

В кінці показу, на екрані з'явилась фотографія Анре Тана в оголеному вигляді. Саме таке фото зрлобив Ів, коли був такого віку, як зараз Андре.

Закривала третій день UFW молода дизайнерка Ліля Литківська, яка представила епатажну колекцію одягу. У показі якої участь взяли учасники гурту Quest Pistols та вокаліст "Димної суміші" Сашко Чемеров.

Фото спеціально для ТНС.ua Олена Гроза

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: