Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дві шанувальниці Віталія Козловського побились за право подарувати співакові презенти та квіти.

Віталій Козловський_25
ТСН.ua
Козловський дав концерт у Житомирі
 Співак Віталій Козловський дав концерт у Житомирі. Як тільки розпочався виступ, шанувальниці почали підспівувати і підтанцьовувати. Кожна прагнула зробити так, щоб артист її помітив, дарували квіти, подарунки і навіть намагалися поцілувати Віталія. На завершення концерту Віталій запросив всіх на сцену, щоб заспівати разом. Охочих було дуже багато. Всі намагалися хоч якось завоювати хвилину уваги свого улюбленця.

Але найцікавіше почалося після концерту. Віталій завжди роздає автографи і фотографується з усіма своїми прихильницями. Ось і цього разу дівчата намагалися пробратися за лаштунки будь-яким шляхам - обманювали охоронців, просили їх. У розпал події всі присутні почули гучні крики. Виявилося, що дві шанувальниці Віталія не могли поділити, хто з них підійде до артиста і подарує йому подарунок. Дівчата, які до концерту були подругами, на кулаках з'ясовували, хто ж з них достойніший для того, щоб віддати співакові презент. Вони бились та хапали одна одну за волосся.

Розбороняти дівчат довелося охоронцям. А вирішити суперечку взявся Віталій. Він пояснив екс-подругам, що через таке не варто нехтувати дружбою, сфотографувався з ними і дав автографи.

Читайте також:

Віталій Козловський зняв свою дівчину в еротичному кліпі

Віталій Козловський читав дітям казки

Віталій Козловський став татом

Залиште свій коментар

Вибір редакції