У Барселоні Lama знайшла глобальний колапс

Співачка Lama закохалась у Барселону під час зйомок кліпу на свою пісню "З джерела".

Кілька днів тому співачка Lama повернулась зі столиці Каталонії, де протягом тижня проходили зйомки її нового відео. Кліп знімався на пісню "З джерела" з останнього альбому "Світло і Тінь". Знімальна команда була сформована із харизматичних і сильних особистостей: режисерами виступили брати Стеколенки, а оператором - відомий фешн-фотограф Дмитро Перетрутов. Не даремно була обрана і Барселона з-поміж багатьох інших міст, які претендували на локацію. Суміш цивілізацій та культур, їхня багатогранність, в поєднанні з космополітичністю міста, створюють сильні контрасти, які так були потрібні для сюжету.

Дні зйомок пролетіли дуже швидко: багато вражень, емоцій, переживань привезли з собою і Lama і знімальна команда.
"Я вперше відчувала таку гармонію з сюжетом, локацією і знімальним процесом: мені не доводилось витягувати з себе емоції, грати незрозумілі ролі. Я була сама собою!", - каже Lama.

Лама, Lama, кліп
У Барселоні Lama відзняла кліп на пісню "З джерела"
Майже в один голос проговорили і режисери, що зйомки не були схожими на будь-які інші, проведені раніше. Враження від Барселони були настільки сильними, що місто відразу потрапило до переліку улюблених.
"Я отримала нереальну насолоду від перебування в Барселоні. Та енергетика і атмосфера, якою був наповнений простір, дозволяли максимально віддатись творчості!", - каже Lama.

В процесі зйомки оператором були використані нові технології макро зйомки, а нагнітання глобального колапса, котре передбачене сюжетом, доповнюватиме при монтажі графіка. Нагадаємо також, що за сюжетом у майбутньому відеоряді має бути зображений навіть парад планет, через який нібито має статись щось непоправне. Та головна героїня – Lama, зможе внести зміни в неконтрольований природній катаклізм і відновити у Всесвіті баланс. Вже 12 квітня має відбутись обіцяна прем’єра кліпу.

Читайте також:

Lama зніме нове відео в Барселоні

Lama поїде у всеукраїнський тур

Lama стала хуліганкою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: