Юрій Шевчук назвав Путіна "рабом"

Юрій Шевчук передав Володимиру Путіну пакет документів з питаннями з приводу нинішньої ситуації в Росії і сказав, що він є рабом власної вертикалі.

Відомий російський музикант, лідер групи ДДТ Юрій Шевчук, коментуючи підсумки зустрічі прем'єр-міністра Росії з діячами культури, яка відбулася 29 травня, назвав Володимира Путіна рабом у ним же збудованій вертикалі влади.

Шевчук зазначив, що передав Путіну пакет документів з питаннями з приводу нинішньої ситуації в Росії.

"Там було багато чого: від проблеми Байкалу до проблем корупційних, з фактами, цифрами, з прикладами з безмірними підйомами зарплат менеджерам Газпрому за минулий рік, коли криза була у країні, про іпотеки, про банківські кредити. Загалом, це був цілий перелік питань, які хвилюють у даний момент суспільство", - сказав музикант, зазначивши при цьому, що, на його думку, прем'єр Росії не знає про ці проблеми.

На коментар ведучого, що у звичайній країні подібні документи просто відправляються до секретаріату глави уряду, Юрій Шевчук заявив: "Сидячи за цим великим святковим столом, я думав про те, що Володимир Володимирович побудував вертикаль і сам виявився її рабом. З будь-яким папірцем народ преться саме до нього, тому що інша адміністрація тільки відписується і нічого не робить. Всі зайняті тільки "любов'ю до Росії".

Володимир Путін
Володимир Путін
Лідер ДДТ також вважає, що до рівності всіх перед законом у Росії ніхто не звик: "У нас завжди був бог вище закону, і воля була вища за закон. Я розумію, який зараз електорат, але я і говорив про освіту, про те, що треба робити країну. Як в 1920-і роки, всіх за парту посадити, вчити історію, вчити полеміку, вчити м'яко, спокійно".

Нагадаємо, під час зустрічі Путіна з діячами культури Юрій Шевчук заявив, що перед цим до нього зателефонували з адміністрації уряду і попросили не ставити незручних запитань. Прем'єр Росії відповів, що подібне не могло статися. Під час бесіди Путін і Шевчук сперечалися про майбутнє Росії, а також про проблеми розвитку громадянського суспільства в країні.

 

Читайте також:

Юрій Шевчук провів із Путіним "чоловічу розмову"

Лідер ДДТ Юрій Шевчук розкритикував "ментовську" владу РФ

Юрій Шевчук зіграв керівника Антонівського повстання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: