Анастасія Волочкова розчарувалась у чоловіках

Балерина Анастасія Волочкова розповіла про те, як її розчаровують чоловіки, які часто змінюють свою думку.

Невтомна блогерша Анастасія Волочкова не втомлюється ділитися з громадськістю подробицями особистого і професійного життя. Про концерт у Владивостоці, любов до глядачів і розчарування в прихильниках вона написала у новому пості.

"Теплий прийом у Владивостоці. Ми виступали в FESCO Hall. Зал вибухав оваціями після кожного номера, люди стояли в проходах, було дуже багато дітей і квітів. Діти і квіти у великій кількості роблять мене по-справжньому щасливою. На другий план відразу відійшли всі мої перипетії, пов'язані з "Єдиною Росією", відключенням мене від телебачення та інші чвари".

Після Мальдівської фотосесії балерини в її житті почалася чорна смуга. У дівчини почалися проблеми з однопартійцями з "Єдиної Росії", її перестали запрошувати на ТБ, а зняті програми "злетіли" з ефірів. Дівчину не особливо засмучує цей факт.

"Я особисто нічого спеціально не роблю, щоб глядачі любили мене. Хоча завжди дивує, коли близькі друзі раптом відвертаються у важку хвилину. Губернатор Приморського краю Сергій Дарькін виявився з таких. Завжди такий галантний і дотепний, такий уважний.

Вже кілька років поспіль, коли я приїжджаю до Владивостока, завжди запрошує мене покататися на яхті, поїсти свіжовиловлених морських диваків. Коли Сергій бував у Москві з робочими поїздками, ми часто вечеряли разом. Мені було цікаво з ним, вважала його своїм другом. Цього разу все було по-іншому. Мобільний телефон не відповідав. Подзвонила в його приймальню, попросила секретаря передати, що буду рада його бачити на концерті.

На жаль, не прийшов і навіть не подзвонив. Повірте, Анастасія Волочкова ніколи не ганяється за чоловіками, просто було трошки не по собі через те, що Сергій в першу чергу виявився ЧЛЕНОМ "Єдиної Росії", а вже потім чоловіком. Нікого не засуджую. Я впевнена, що, як тільки вітер зміниться, мери і губернатори будуть знову носити кошики з квітами (хоча мені більше подобаються букети)".

Читайте також:

Волочкова повечеряла на 3 тисячі доларів

Анастасія Волочкова привітала чоловіків голим тілом

Волочкова розкритикувала церкву за телефони зі стразами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: