Оззі Осборн святкує 61-й день народження

Епатажний співак Оззі Осборн 3 грудня святкує свій день народження. До того, як стати відомим виконавцем Оззі відсидів у в'язниці за крадіжку.

Оззі Осборн (справжнє ім'я Джон Майкл Осборн) народився 3 грудня 1948 року в Бірмінгемі, у Великобританії. У 15 років Оззі був змушений залишити школу і почати працювати помічником водопровідника.

Потім Оззі перепробував безліч різних професій: був автомеханіком, маляром, могильником, забійником на бойні, навіть крав. Відсидів за крадіжку кілька місяців в бірмінгемській в'язниці.

Після виходу з в'язниці Оззі в ролі вокаліста потрапляє в музичну групу Music Machine. Пізніше він організовує власну групу Earth. Першою власною композицією групи була пісня Black Sabbath, виконана в стилі прогресивного блюзу.

Незабаром з'ясувалося, що група з такою ж назвою вже існує і музиканти змінюють назву на Black Sabbath. У 1970 році Оззі записує свій перший альбом. До кінця 1970-х років у Оззі почалися розбіжності з іншими членами групи, він покинув Black Sabbath, після запису альбому Never Say Die, проте взяв участь в концертному турі, присвяченому цьому альбому.

Оззі Осборн
AFP
Оззі із дружиною Шарон
Незабаром Оззі збирає нову команду і випускає альбом Blizzard Of Ozz, який стає базою для концертної програми. Через рік виходить новий альбом "The Diary of a Madma". У 1986 році Оззі радує шанувальників альбомом The Ultimate Sin, це найнетиповіший альбом Оззі, найм'якіший за звучанням.

У 1991 році Оззі випускає альбом No More Tears, концертний тур в підтримку цього альбому пройшов під гаслом "Більше ніяких турне". Сам музикант пояснює це бажанням проводити більше часу в колі сім'ї.

У 1995 році Оззі Осборн випускає альбом Ozzmosis, який критики назвали його найвдалішим альбомом. Він вміло чергує жорсткі композиції і ліричні, дивуючи слухачів віртуозними гітарними програшами. У наступні роки він випускає ще ряд вдалих альбомів: Down to Earth, Under Cover, Black Rain.

Читайте також:

Осборн запише ще два альбоми

Дружина Осборна напала на модель Playboy

Дочка Осборнів завагітніла у 13 років

ВідеоГурт Limp Bizkit виступив у Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: