Путін розповів, що не знає, хто такий Шевчук

Російський прем'єр зізнався, що й справді не знає, хто такий Юрій Шевчук: "Мені сказали, що це співак. Ну що, я дуже радий".

Шевчук і Путін
Зустріч з діячами мистецтва, на якій Путін дізнався, як звати Шевчука
Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін заявив, що не знає, хто такий Юрій Шевчук.

Глава уряду, який народився і жив у Петербурзі, щиро зізнався, що до зустрічі з діячами мистецтва, присвяченої благодійності, не знав ім'я відомого лідера ДДТ, розповів він в інтерв'ю газеті "КоммерсантЪ".

"Мені сказали, що це співак. Ну що, я дуже радий. Та хіба мало у нас в Пітері талановитих людей. Серед них і пан Шевчук. Потім мені ще, пам'ятаю, про нього сказали, що він опозиційно налаштований. Ну і чудово! У нас, слава богу, люди мають право говорити що хочуть і роблять це. Я взагалі не хотів з ним полемізувати!", - сказав Путін.

За його словами, він взагалі не бачить у розмові, що сталася між ним і знаменитим рок-музикантом ніякої гостроти: "Я й зараз не бачу цієї гостроти".

Нагадаємо, під час розмови з лідером гурту ДДТ, відомим російським співаком Юрієм Шевчуком, на зустрічі з діячами мистецтва Путін  спитав у нього, як його звуть.

"Мені був позавчора дзвінок, і мене Ваш помічник, напевно, якийсь (я не пам'ятаю його імені) попросив не задавати Вам гострих питань - політичних і так далі", - сказав Шевчук на зусрічі, взертаючись до Путіна. На це премєр відповів: "А як Вас звати, вибачте?". "Юра Шевчук, музикант", - відповів лідер ДДТ.

Після цього інциденту в суспільстві почали гадати, чи справді Путін не знав, як звати Шевчука, чи просто показав своє зневажливе ставлення до нього.

Читайте також:

Путин: даю вам честное партийное слово

Боно заспівав дуетом із Юрієм Шевчуком

Путін вважає, що його розмова з Шевчуком - ознака демократії

Юрій Шевчук вражений бездіяльністю Путіна після їхньої розмови

Путін ознайомився з папкою Шевчука, але заходів вживати не став

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: