Азаров запропонував українцям рівнятися в економності на європейців

Прем'єр-міністр вірить, що підвищення тарифів стимулюватиме українців до економії та розсудливості, що виведе країну на європейський рівень.

Приведення тарифів на газ і житлово-комунальні послуги до економічно обґрунтованого рівня зумовлено необхідністю проведення модернізації економіки і, якщо українці це зрозуміють і приймуть, то будуть жити, як європейці. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров .

Глава уряду переконаний, що оптимізація ціни на газ стимулюватиме впровадження енергоощадних технологій, економію у використанні газу підприємствами і населенням. "Якщо ми хочемо жити, як європейці, то давайте не розкидатися грошима, давайте не опалювати вулицю і не розтрачувати воду в трубах", - заявив прем'єр-міністр.

За його словами, житлово-комунальна сфера вже дуже давно потребує реформування, і Уряд має намір серйозно зайнятися вирішенням цієї проблеми: "По суті, ця вимога продиктована необхідністю модернізації нашої економіки - ніхто не береже, не економить дешевий товар", - зазначив Микола Азаров.

Прем'єр-міністр підкреслив, що перед урядом стояло завдання знайти необхідні ресурси і направити їх на проведення реформ в житлово-комунальному господарстві. При цьому Кабінет міністр захистив соціально вразливі верстви населення, надавши їм державну допомогу при оплати житлово-комунальних послуг.

"Привівши тарифи до економічно обґрунтованого рівня, ми будемо вимагати і будемо реалізовувати програму модернізації житлово-комунальної сфери, щоб наші люди отримували послуги більш якісні, а ми разом з цим економили і більш ощадливо ставилися до таких дорогих енергоресурсів", - зазначив Микола Азаров.

При цьому він підкреслив, що уряд прискіпливо поставиться до обґрунтованості тарифів і доб'ється, щоб методика розрахунку була єдиною в усій державі.

Нагадаємо, ціни на природний газ для населення НКРЕ підвищила в середньому на 50%. У новому опалювальному сезоні, що стартує з 15 жовтня, вже будуть актуальні нові тарифи. Підвищення вартості тепла та гарячої води становитиме від 20 до 30% залежно від регіону.

Читайте також:

Восени ціни зростуть на 15%

Ціни на газ для населення дозволили підвищувати без узгоджень

В серпні киянам не підвищуватимуть тарифи ЖКГ

Азаров пропонує роздати українцям газові лічильники

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: