Гігантська вогняна куля пронеслася над США

Мешканців кількох американців штатів охопила паніка через яскравий метеорит - вони вирішили, що настав кінець світу.

В небі над американським Середнім Заходом рано вранці в четвер пронеслася гігантська вогняна куля, яка викликала паніку серед мешканців одразу п'ятьох штатів – Вісконсина, Канзаса, Міссурі, Іллінойсу та Огайо.

До рятувальних служб надійшли телефонні дзвінки від тисяч американців, які вирішили, що настав кінець світу. За словами очевидців, куля яскраво світилася майже як Сонце і протягом приблизно 15 хвилин повільно рухалася небом із заходу на схід.

Дехто бачив, як за кулею тягнувся димовий слід. Перед тим, як дістатися горизонту, куля загорілася і ніби розпалася на частини. Люди повідомляли, що чули тривалий гучний звук, схожий на звук удару чи зіткнення.

Яскраве небесне тіло зафіксували і камери відеоспостереження. На думку вчених, це був звичайний метеорит, оскільки раніше прогнозувалося, що в період з 4 по 21 квітня над центральними штатами пройде метеорний дощ. Утім, чи була ця куля саме частиною метеорного дощу, наразі фахівці не визначили.

Також не відомо, впав метеорит або його частини на земну поверхню, чи повністю згорів у атмосфері. Однак жодної шкоди він не заподіяв.


Читайте також:

Російський вчений знайшов "останки інопланетян" на місці падіння Тунгуського метеориту

Над Ірландією вибухнув астероїд

У метеориті знайшли кристали твердіші за алмази

Росія врятує Землю від астероїда Апофіс

ВідеоГігантська вогняна куля пронеслася над США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: