США успішно випробували нову зброю - рельсотрон

Електромагнитні гармати "рельсотрони" планується встановлювати на бойові кораблі ВМС США.

 ВМС США провели випробування рельсотрона - гармати, прискорення снаряду в якій надається електричними імпульсами. Випробування відбулися в Центрі розробки надводного озброєння ВМС США "Дальгрен" 10 грудня та були визнані успішними.

Назву "рельсотрон" гармата отримала завдяки двом контактним рейкам, між якими рухається снаряд, дотичний з ними

Перевірка зброї проводилася на потужності в 33 мегаджоуля. Згідно з розрахунками військових, така потужність дозволяє вистрілювати металевим снарядом на відстань до 203,7 кілометра, причому в кінцевій точці болванка розганяється до п'яти чисел Маха (5,6 тисячі кілометра на годину).

Нову зброю планується встановлювати на бойові кораблі ВМС США, включаючи есмінці проекту DDG-1000 Zimwalt.

Як повідомляється, випробування рельсотрона стало рекордним - потужність гармати в три рази перевищила аналогічний показник, досягнутий у ході першого випробування в січні 2008 року. Цей показник також став найбільшим за всю історію розробки подібної зброї у світі.

Коли саме ВМС США мають намір завершити створення перспективної електромагнітної гармати, поки невідомо. В даний час використання такої зброї на бойових кораблях неможливо, оскільки для пострілу потрібна значна кількість енергії, точність стрілянини поки не велика, а сам пристрій - занадто великий.

Читайте також:

Китай клонує і продає російські винищувачі

Армія оборони Ізраїлю представила протитанковий "сюрприз" для арабів

Нова лазерна гармата ВПС США влучила з літака в автомобіль

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: